Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниКонкурс на посади керівників закладів культури

Оновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 38 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Звернення депутатів Бахмутської міської ради до Президента України

Переглядів: 2159
17 Лютий, 2017 - 19:49
Звернення депутатів Бахмутської міської ради до Президента України

Шановний Петро Олексійовичу!

Ми, депутати Бахмутської міської ради, вкрай занепокоєні блокадою залізничних шляхів в Донецькій та Луганській областях, яка загрожує енергетичній, економічній, громадській безпеці та злагоді в Україні.

Суспільно-політична ситуація в Бахмуті та Бахмутському районі є складною у зв`язку з максимальним наближенням до зони проведення активної фази АТО.

Блокада залізничних шляхів викликає неоднозначне сприйняття пересічними громадянами та може бути використана представниками т.зв. «Донецької народної республіки» або інших груп для дестабілізації обстановки в регіоні, підбурення населення до радикальних акцій громадської непокори та незворотних наслідків в суспільному і економічному житті Донбасу та України в цілому.

Вже зараз майже щоденно на переїзді, де розташувались блокадники, виникають суперечки між ними та працівниками залізниці, правоохоронними органами. Разом з тим, ми розуміємо ветеранів АТО, які проливали та проливають кров заради побудови демократичної, правової, вільної від корупції держави.

Ми вважаємо, що всі проблеми повинні вирішуватись тільки на законодавчому рівні та мати правову основу. Повністю підтримуємо Ваше звернення на засіданні Ради національної безпеки і оборони України від 16 лютого 2017 року. Щиро сподіваємось, що Вашої політичної мудрості та волі стане досить для мирного і законного врегулювання конфліктної ситуації і збереження миру в Україні.

Депутати Бахмутської міської ради:

С.І.Кіщенко, В.В.Бабенко, О.В.Бондарєв, Н.М.Красножон, Н.Л.Зинченко, Р.А.Говорун, І.В.Скирда, С.М.Трущин, С.Л.Мельникова, М.В.Северінов, С.В.Благовісний, В.М.Вітязь, В.В.Сабаєв, В.Н.Лещінер, О.П.Капленко, В.В.Мальована, С.А.Ситников, Д.О.Одоладов, В.М.Шрамко, В.В.Паржицький, Г.Л.Смага, С.А.Трижон, В.П.Бойко, О.О.Маковський, Ю.М.Барбуліна, А.Л.Акулова, С.В.Дмироц, О.Я.Савостіна В.В.Скрипник, В.В.Слесарев, С.М.Лутай, М.І.Ятченко, І.В.Сорока, Т.В.Скок, О.В.Трубеко, В.В.Коломієць


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально