Головне меню

Бахмутський Вісник 2016

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 45 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

День святого Валентина

Переглядів: 660
17 Лютий, 2017 - 08:39
День святого Валентина

Це свято, без сумніву, вже набуло всеохоплюючого характеру і зайняло чільне місце і в нашій країні.

І це не дивно, адже як можна залишитися байдужим до такої ніжної і романтичної традиції дарувати в цей день любов, тепло, турботу і ласку коханій людині?

Студентська молодь Артемівського коледжу транспортної інфраструктури не залишилась осторонь цієї традиції: усі групи проявили активність і з задоволенням залучились до святкування Дня закоханих. Студенти взяли участь у конкурсі стінгазет до Дня закоханих.

Також в цей день у коледжі працювала "Пошта закоханих”, студенти кидали "валентинки” до скриньки, а потім "поштарі-купідони” розносили ці "валентинки” своїм адресатам.

А на завершення святкування Дня святого Валентина, у коледжі пройшов святковий концерт "Кохання з першого погляду”. Студенти демонстрували свої творчі вміння на сцені. Ідеальну пару вечора визначали по оплескам глядачів у залі. Всі пари отримали солодкі призи від профкому.

Проведення святкових заходів до Дня всіх закоханих в Артемівському коледжі транспортної інфраструктури.Проведення святкових заходів до Дня всіх закоханих в Артемівському коледжі транспортної інфраструктури.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально