Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 27 гостей.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

А час і досі не загоїв рани

Переглядів: 1304
16.02.2017 - 13:50
А час і досі не загоїв рани

Учні Бахмутської школи №18 ім. Дмитра Чернявського відзначили День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

У цей День пам’яті, день глибокої поваги суспільства до людей, яким довелося в мирні повоєнні роки нести нелегку військову службу в гарячих точках світу, класними керівниками 5-11 класів було проведено виховні години з участю воїнів-інтернаціоналістів. З цього приводу на базі читальної зали інформаційного центру школи для користувачів експонувались тематична викладка літератури «Афганістан – пам'ять і вічний смуток» та віртуальний фотоальбом «А час і досі не загоїв рани».

У рамках співпраці центральної бібліотечної системи міста Бахмута та бібліотек загальноосвітніх закладів для учнів ЗОШ №18 відбувся вечір-реквієм «Мені знову наснився Афганістан», під час якого діти прослухали літературно-музичну композицію спеціаліста ЦБС, проглянули уривки з документальних фільмів про подвиг воїнів-інтернаціоналістів.

Залишилася в історії афганська війна, та пам'ять про тих, хто не повернувся додому, буде постійно нагадувати не лише про ті смутні події, але й допоможе кожному з нас усвідомити значущість людського подвигу та причетність нашого народу до створення світової історії.

Учні Бахмутської школи №18 ім. Дмитра Чернявського відзначили День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.Учні Бахмутської школи №18 ім. Дмитра Чернявського відзначили День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.Учні Бахмутської школи №18 ім. Дмитра Чернявського відзначили День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.Учні Бахмутської школи №18 ім. Дмитра Чернявського відзначили День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально