Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції України



Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 46 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

А час і досі не загоїв рани

Переглядів: 1511
16.02.2017 - 13:50
А час і досі не загоїв рани

Учні Бахмутської школи №18 ім. Дмитра Чернявського відзначили День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

У цей День пам’яті, день глибокої поваги суспільства до людей, яким довелося в мирні повоєнні роки нести нелегку військову службу в гарячих точках світу, класними керівниками 5-11 класів було проведено виховні години з участю воїнів-інтернаціоналістів. З цього приводу на базі читальної зали інформаційного центру школи для користувачів експонувались тематична викладка літератури «Афганістан – пам'ять і вічний смуток» та віртуальний фотоальбом «А час і досі не загоїв рани».

У рамках співпраці центральної бібліотечної системи міста Бахмута та бібліотек загальноосвітніх закладів для учнів ЗОШ №18 відбувся вечір-реквієм «Мені знову наснився Афганістан», під час якого діти прослухали літературно-музичну композицію спеціаліста ЦБС, проглянули уривки з документальних фільмів про подвиг воїнів-інтернаціоналістів.

Залишилася в історії афганська війна, та пам'ять про тих, хто не повернувся додому, буде постійно нагадувати не лише про ті смутні події, але й допоможе кожному з нас усвідомити значущість людського подвигу та причетність нашого народу до створення світової історії.

Учні Бахмутської школи №18 ім. Дмитра Чернявського відзначили День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.Учні Бахмутської школи №18 ім. Дмитра Чернявського відзначили День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.Учні Бахмутської школи №18 ім. Дмитра Чернявського відзначили День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.Учні Бахмутської школи №18 ім. Дмитра Чернявського відзначили День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально