Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 59 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

«Спорт – це життя» - впевнені учні Бахмутської школи №5

Переглядів: 1669
13.02.2017 - 12:34
«Спорт – це життя» - впевнені учні Бахмутської школи №5

Учні Бахмутської школи №5 з профільним навчанням з самого дитинства вчаться тому, що спорт – це запорука здоров'я і, відповідно, одна зі складових здорового способу життя.

На даний момент педагогічний колектив школи працює над експериментом «Створення здоров’язбережувального освітнього простору школи за ідеями Василя Сухомлинського та в контексті інновацій шкільної освіти». На сьогоднішній день здоровий спосіб життя як стиль став дуже популярним і поширеним серед учнів школи різних вікових категорій. Поряд із загальношкільною ранковою зарядкою, яку виконують всі учні, в школі щомісяця проводиться цикл спортивних тематичних заходів. Так, протягом лютого відбулася першість школи з шахів (для учнів 9 класів) та шашок (для учнів 7 класів). Також організовано спортивні «Богатирські ігри» для учнів 11-х класів. Учні 8-х класів стали учасниками міських змагань з плавання, де учениця 8-Б Олександра Богун посіла ІІ місце.

Педагогічний колектив Бахмутської школи №5 працює над експериментом «Створення здоров’язбережувального освітнього простору школи за ідеями Василя Сухомлинського та в контексті інновацій шкільної освіти».Педагогічний колектив Бахмутської школи №5 працює над експериментом «Створення здоров’язбережувального освітнього простору школи за ідеями Василя Сухомлинського та в контексті інновацій шкільної освіти».Педагогічний колектив Бахмутської школи №5 працює над експериментом «Створення здоров’язбережувального освітнього простору школи за ідеями Василя Сухомлинського та в контексті інновацій шкільної освіти».Педагогічний колектив Бахмутської школи №5 працює над експериментом «Створення здоров’язбережувального освітнього простору школи за ідеями Василя Сухомлинського та в контексті інновацій шкільної освіти».Педагогічний колектив Бахмутської школи №5 працює над експериментом «Створення здоров’язбережувального освітнього простору школи за ідеями Василя Сухомлинського та в контексті інновацій шкільної освіти».

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально