Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 21 гість.

Рекомендуємо

Презедент України

Відкриття року Японії в Україні в Бахмутській школі №2

Переглядів: 2407
10.02.2017 - 13:36
Відкриття року Японії в Україні в Бахмутській школі №2

З метою сприяння вивченню історії Японії, виховання інтересу та поваги до культури Японії в Бахмутській ЗОШ І-ІІ ступенів №2 відбулося відкриття року Японії в Україні у вигляді конференції.

Про те, що 2017 рік оголошено роком Японії в Україні, Президент України Петро Порошенко заявив у рамках офіційного візиту до Японії. Рік Японії в Україні буде відбуватися в 25-ту річницю встановлення дипломатичних стосунків між нашими країнами. Під час конференції учні познайомилися з культурою, звичаями, традиціями, мистецтвом «країни, де сходить Сонце». Переглянули відеоролик «Японія у світлинах». Учитель Інна Тягній провела майстер-клас з присутніми з виготовлення паперових виробів технікою оригамі.
Протягом 2017 року учні будуть подорожувати сторінками країни ранкового Сонця, країни дивовижної та екзотичної. Їх чекають цікаві та різноманітні заходи.

Відкриття року Японії в Україні в Бахмутській школі №2Відкриття року Японії в Україні в Бахмутській школі №2Відкриття року Японії в Україні в Бахмутській школі №2Відкриття року Японії в Україні в Бахмутській школі №2

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально