Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 41 гість.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Підведені підсумки роботи за 2016 рік та сплановано роботу навчальних закладів Бахмутської міської ради на 2017 рік

Переглядів: 1148
31.01.2017 - 07:29
Підведені підсумки роботи за 2016 рік та сплановано роботу навчальних закладів Бахмутської міської ради на 2017 рік

Відповідно до плану роботи Управління освіти Бахмутської міської ради відбулось засідання колегії під головуванням начальника Марини Рубцової. У роботі колегії взяли участь спеціалісти апарату, керівники загальноосвітніх, позашкільних та дошкільних навчальних закладів, представники закладів охорони здоров’я.

Відкрила колегію начальник Управління освіти Марина Рубцова, яка інформувала керівників навчальних закладів про стан виконання Програми розвитку освіти на території Бахмутської міської ради на період 2012-2016 роки, затвердженої рішенням Артемівської міської ради від 27.06.2012 №6/25-423. В цілому Програму розвитку виконано.
З питання про затвердження планів роботи Управління освіти, міського методичного кабінету, Центру практичної психології та соціальної роботи Управління освіти Бахмутської міської ради на 2017 рік виступили начальник Управління освіти, завідувачі ММК і ЦППСР Ніла Лисюк та Вікторія Головко. Визначено структуру, зміст планів роботи на 2017 рік, пріоритетні напрямки роботи Управління освіти та навчальних закладів у поточному році.
Керівників навчальних закладів ознайомлено з міськими планами заходів по реалізації у 2017 році Року державності та Року Японії в Україні на виконання Указів Президента України від 22.01.2016 №17/2016 Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років та від 11.01.2017 №1/2017 Про оголошення 2017 року Роком Японії в Україні. Акцентовано увагу адміністрації на розробці планів заходів закладів з урахуванням міських Планів, які сприятимуть заохоченню учнів різних вікових категорій та педагогів до вивчення історії та культури як України, так і Японії.
Про реалізацію механізму запобігання виникнення та розв’язання конфлікту інтересів в установах, що здійснюють освітню діяльність доповіла головний спеціаліст-юрисконсульт Аліна Ступаєва. Керівникам закладів рекомендовано суворо дотримуватися норм діючого антикорупційного законодавства України, підвищувати рівень особистої обізнаності та рівень професіоналізму своїх заступників з питань чинного законодавства щодо запобігання виникненню конфлікту інтересів, у разі можливості самостійно вживати заходів щодо врегулювання конфлікту інтересів у навчальному закладі.
Лікар-епідеміолог Бахмутської районної філії державної установи «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України» Іваненко Н. Г. інформувала присутніх про стан і профілактику інфекційних захворювань у закладах освіти м. Бахмута.
За підсумками роботи колегії прийняті відповідні рішення з кожного питання, які взяті на контроль для забезпечення їх виконання.

Підведені підсумки роботи за 2016 рік та сплановано роботу навчальних закладів Бахмутської міської ради на 2017 рікПідведені підсумки роботи за 2016 рік та сплановано роботу навчальних закладів Бахмутської міської ради на 2017 рікПідведені підсумки роботи за 2016 рік та сплановано роботу навчальних закладів Бахмутської міської ради на 2017 рікПідведені підсумки роботи за 2016 рік та сплановано роботу навчальних закладів Бахмутської міської ради на 2017 рікПідведені підсумки роботи за 2016 рік та сплановано роботу навчальних закладів Бахмутської міської ради на 2017 рік

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально