Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 44 гостя.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Садочок – простір дружній до дитинства

Переглядів: 1518
30.01.2017 - 07:13
Садочок – простір дружній до дитинства

Наприкінці січня 2017 року на базі дитячого садка №47 «Оленка» відбулися два дводенних навчально-практичних семінари для педагогів дошкільних навчальних закладів міста та району «Садочок – простір дружній до дитинства».

Семінар проводився за ініціативою Всеукраїнського фону «Крок за кроком» у межах реалізації програми «Сприяння соціальній згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб на сході України», що реалізується у 2016-2017 роках Представництвом Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.
Мета навчально-практичного семінару – створення безпечного інклюзивного середовища в дитячому колективі шляхом розвитку життєвих навичок, які сприяють розвитку спільноти, толерантного ставлення до відомостей, попередження проявів упереджень і дискримінації.
Під час семінару педагоги познайомились з інноваційними методиками «Лялька-персона» автора Деніела Ковача (Угорщина) та «Ранкові зустрічі»; підвищили рівень знань та навичок з самооцінки і самоконцепції особистості, познайомилися з техніками ефективного спілкування з дітьми. Асоціалізуючі вправи, руханки, вправи на командоутворення з учасниками семінару-тренінгу сприяли створенню дружньої атмосфери, позитивного настрою, підвищенню самооцінки педагогів. Слухачі семінару отримали як теоретичні, так і практичні матеріали: навчально-методичні посібники «Доброго ранку: ми раді, що ви тут», методичні рекомендації «Лялька як персона: педагогічний підхід для соціального і психічного розвитку дітей».
Отже, семінар надав педагогам дошкільних установ можливість удосконалити навички щодо створення безпечного інклюзивного середовища у дитячому колективі шляхом розвитку життєвих навичок, які сприяють розвитку спільноти, розумінню і цінуванню багатоманітності, толерантного ставлення до відмінностей, попередження проявів упереджень і дискримінації.

Садочок – простір дружній до дитинстваСадочок – простір дружній до дитинстваСадочок – простір дружній до дитинстваСадочок – простір дружній до дитинстваСадочок – простір дружній до дитинства

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально