Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 63 гостя.

Рекомендуємо

Презедент України

«Голокост - пам'ять заради спасіння»

Переглядів: 1258
26.01.2017 - 11:57
«Голокост - пам'ять заради спасіння»

27 січня за рішенням Генеральної асамблеї ООН і Європейського парламенту визнано Міжнародним днем пам’яті жертв Голокосту. Голокост – це найбільший в історії злочин проти людства. В кожному окупованому місті була своя трагедія.

В Києві – Бабин Яр, в Бахмуті – «Камера № 46» в алебастровій штольні заводу шампанських вин. Про це йшла мова на уроці пам’ятної дати «Голокост – пам’ять заради спасіння», який відбувся 26 січня 2017 року в читальній залі центральної міської бібліотеки. На цей захід були запрошені учні 7-Б класу навчально-виховного коледжу №11 (кл.кер. Кудіна О.І.). З виступу провідного бібліотекаря Ємець О. присутні дізналися про кількість жертв Голокосту, коли саме відбулося масове знищення євреїв, зачитувалися уривки зі спогадів очевидців трагедії. Розповідь супроводжувалася звуковим відеорядом. Також учні були ознайомлені з книжковою виставкою «Згадайте нас, бо ми колись жили…», де були представлені художні, довідкові, публіцистичні видання, журнальні та газетні статті. По закінченню всі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.
Пам’ять про Голокост необхідна всім нам, щоб наші діти ніколи не були жертвами або байдужими спостерігачами проявів ворожнечі.

«Голокост - пам'ять заради спасіння»«Голокост - пам'ять заради спасіння»

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально