Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 91 гість.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у Бахмутському НВК №11

Переглядів: 1564
19.12.2016 - 13:30
День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у Бахмутському НВК №11

У Бахмутському НВК №11 пройшла низка заходів у зв’язку з Днем вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Класні керівники 1-4 класів провели бесіди «Шануймо ліквідаторів аварії на ЧАЕС». Клуби «Еколог» та «Патріот» провели спільне засідання «Аварія на Чорнобильській АЕС – жахлива екологічна катастрофа світу». Учні та педагоги мали можливість відвідати книжкові та документальні виставки «Присвячення пам’яті постраждалих та наслідкам спричиненим аварією на Чорнобиль-ській АЕС» у шкільній бібліотеці.

На уроці історичної пам’яті Володимир Харченко, викладач курсу «Захист Вітчизни», полковник Збройних Сил України, ліквідатор наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, поділився з учнями своїми спогадами.

Під час проведення виховних заходів школярі хвилиною мовчання вшанували загиблих учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Він розповів, що у 30-кілометрову зону навколо ЧАЕС стали прибувати фахівці, відряджені для проведення робіт на аварійному блоці і навколо нього, а також військові частини, як регулярні, так і складені з терміново покликаних резервістів. Їх всіх пізніше стали називати «ліквідаторами». Ліквідатори працювали у небезпечній зоні позмінно: ті, хто набрав максимально допустиму дозу радіації, виїжджали, а на їх місце приїжджали інші. Основна частина робіт була виконана в 1986-1987 роках, в них взяли участь приблизно 240 тис. чоловік. Загальна кількість ліквідаторів (включаючи наступні роки) склала близько 600 тис.

Кожен повинен пам’ятати, що завдяки мужності ліквідаторів наслідків катастрофи, аварія була локалізована. Багато з них втратили життя або втратили здоров'я і страждають від наслідків опромінення донині.

Дякуємо Вам за ваш подвиг в ім’я України!

У Бахмутському НВК №11 пройшла низка заходів у зв’язку з Днем вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.У Бахмутському НВК №11 пройшла низка заходів у зв’язку з Днем вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.У Бахмутському НВК №11 пройшла низка заходів у зв’язку з Днем вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально