Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 97 гостей.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

До дня Святого Миколая дітей прифронтової зони привітали військові.

Переглядів: 1344
18.12.2016 - 14:03
До дня Святого Миколая дітей прифронтової зони привітали військові.

18 грудня 2016 року у Бахмутському будинку культури та дозвілля ім.Є.Мартинова відбувся святковий захід з нагоди дня Святого Миколая, який зібрав дітей міста та району.

Захід організований оперативним командуванням «Схід» Збройних Сил України за підтримки штабу АТО на території Донецької та Луганської областей, та за сприянням Бахмутської міської ради.

На святі з нагоди дня Святого Миколая дітлахам подарували свою творчість представники Київського колективу Арт-Десант, а також більш ніж 350 дітей отримали солодкі подарунки, які вдалося зібрати завдяки волонтерським організаціям, мережам магазинів і підприємств та установ з Києва і Дніпра.

Організатори свята зазначили, що завжди намагалися приділити увагу дітям, незважаючи на складності, прийти до них з подарунками.

Щоразу проект стає більш організованим, в цьому році дітей вдалося зібрати в безпечному місці в опалювальному приміщенні, щоб діти відпочили та відчули атмосферу свята та миру.

Протягом новорічних та різдвяних свят офіцери групи військово-цивільного співробітництва привітають і принесуть подарунки 6 тисячам дітей, відвідають 65 дитсадків, шкіл та реабілітаційних центрів не тільки в сірій зоні, а й у тих населених пунктах, діти в яких особливо потребують турботи.

До дня Святого Миколая дітей прифронтової зони привітали військові.До дня Святого Миколая дітей прифронтової зони привітали військові.До дня Святого Миколая дітей прифронтової зони привітали військові.До дня Святого Миколая дітей прифронтової зони привітали військові.До дня Святого Миколая дітей прифронтової зони привітали військові.До дня Святого Миколая дітей прифронтової зони привітали військові.До дня Святого Миколая дітей прифронтової зони привітали військові.До дня Святого Миколая дітей прифронтової зони привітали військові.До дня Святого Миколая дітей прифронтової зони привітали військові.До дня Святого Миколая дітей прифронтової зони привітали військові.До дня Святого Миколая дітей прифронтової зони привітали військові.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально