Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 60 гостей.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Мораль і право, право і закон — рушійні сили для життя людини

Переглядів: 3759
12.12.2016 - 12:45
Мораль і право, право і закон — рушійні сили для життя людини

З метою підвищення рівня правової освіти учнів Бахмутського НВК №11, створення належних умов для набуття правових знань, а також забезпечення їх конституційного права знати свої права та обов’язки було проведено низку заходів до Всеукраїнського тижня права.

Враховуючи важливе значення правової освіти у подальшій розбудові України як правової держави, вихованні у громадян поваги до закону і прав людини, у нашій державі щороку проводиться Всеукраїнський тиждень права, присвячений прийняттю 10 грудня 1948 р. ООН Загальної декларації прав людини. З правовими питаннями ми зустрічаємось досить часто. Право, закони супроводжують людину все її життя.

На початку Тижня діти проявили свої правові знання під час оформлення тематичних стіннівок «Мої права й обов’язки».

Серед учнів 6-х класів проведено конкурс агітбригад «Правила і закони у твоєму житті». Маленькі правознавці назвали головне правило: «Щоб уміло і правильно користуватись своїми правами і добре виконувати свої обов'язки, не порушуючи прав і законних інтересів інших, треба знати закони».

Клуб «Правознавець» організував для учнів початкової школи інформаційні години «Школа як громада», для учнів старших класів - «Забезпечення права на освіту», «Дотримання прав людини в Україні».

Класні керівники провели тематичні бесіди «Твої права та обов’язки», «Права дитини», «Я маю право», виховні години з питань роз’яснення основних положень чинного законодавства та його застосування в Україні: «Знай та поважай права», «Твоє дозвілля: мораль і право», «Закон і ми», «Європейський вибір України», «Торгівля людьми – ганебне явище сучасності», «Права дитини. Сучасна ситуація в Україні», «Основні права, свободи і обов’язки громадян України» з переглядом мультимедійних презентацій «Добре знай свої права».

Цікаво пройшла гра-подорож «Маю право на права» (5-А, 5-Б, 5-В кл.). Учні 8-11 класів взяли участь у міському конкурсі газет і плакатів «Права людини починаються з прав дитини». На базі НВК пройшов міський форум учнівської молоді «Всесвітня декларація прав людини: стан реалізації та проблеми». Учні 11-Б класу були запрошені до міської бібліотеки на зустріч із викладачами та студентами ДонУЕП.

Учениця 9-Б класу Єлизавета Портнова, Мінінстр інформації шкільного парламенту, прес-секретар Президента шкільного парламенту разом із членами учнівського Парламенту взяла участь у діловій грі для лідерів дитячих громадських організацій «Проектуємо своє завтра».

Учні мали можливість відвідати фотовиставку молодіжного арт-проекту «Те, про що важко сказати». Світлини відображали переживання та почуття підлітків у різних життєвих ситуаціях та спонукали замислитись над сучасними проблемами молоді та над шляхами їх подолання.

На класних батьківських зборах у 1-В класі (класний керівник Світлана Новиченко) та 2-Б класі (класний керівник Надія Чернецька) були проведені консультації для батьків «П’ять шляхів до серця дитини», «Стилі батьківського виховання».

Тиждень права допоміг учням ще раз усвідомили, що знання законів, прав і обов’язків допоможуть їм, молодим, увійти в доросле життя політично зрілими громадянами незалежної демократичної держави, зрозуміти цінності демократичного світу, усвідомити себе частиною великого українського народу.

 

З метою підвищення рівня правової освіти учнів Бахмутського НВК №11, а також забезпечення їх конституційного права знати свої права та обов’язки було проведено низку заходів до Всеукраїнського тижня права.З метою підвищення рівня правової освіти учнів Бахмутського НВК №11, а також забезпечення їх конституційного права знати свої права та обов’язки було проведено низку заходів до Всеукраїнського тижня права.З метою підвищення рівня правової освіти учнів Бахмутського НВК №11, а також забезпечення їх конституційного права знати свої права та обов’язки було проведено низку заходів до Всеукраїнського тижня права.З метою підвищення рівня правової освіти учнів Бахмутського НВК №11, а також забезпечення їх конституційного права знати свої права та обов’язки було проведено низку заходів до Всеукраїнського тижня права.З метою підвищення рівня правової освіти учнів Бахмутського НВК №11, а також забезпечення їх конституційного права знати свої права та обов’язки було проведено низку заходів до Всеукраїнського тижня права.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально