Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 80 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Всеукраїнський Тиждень права у Бахмутській школі №7

Переглядів: 1318
12.12.2016 - 12:42
Всеукраїнський Тиждень права у Бахмутській школі №7

Бахмутська школа №7 долучилася до Всеукраїнського тижня права, з нагоди якого було проведено низку заходів, спрямованих на забезпечення захисту прав дитини, дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів і традицій.

Тиждень права розпочався з проведення інформаційних хвилин «Тиждень права» із залученням агітбригади шкільного самоврядування «Лідер», на яких педагог-організатор Наталя Авраменко коротко розповіла про план заходів проведення Тижня права.

Також були оформлені стенди «Мої права, мої обов’язки», учні 5-9 класів взяли участь у конкурсі плакатів «Права людини починаються з прав дитини», «Всі різні, всі рівні» та малюнків на тему «Мої права».

Для учнів 5-8 класів учитель правознавства Олександр Бєлов провів вікторину «Права та обов’язки батьків та дітей», на якій вчитель наголосив, що права нерозривно пов’язані з обов’язками, і що ми всі повинні робити такі вчинки, щоб не зашкодити собі, родині та оточуючим. У формі вільного спілкування діти повторили основні статті Конвенції про права дитини.

Під час презентації «Права людини» учні 9 класу дізнались багато цікавих фактів про права людей у США, Туреччині, Канаді, Данії та арабських країнах, змогли порівняти їх із законодавством України, отримали практичні поради для майбутнього. Діти усвідомили, щоб уміло і правильно користуватися своїми правами і добре виконувати свої обов’язки, не порушуючи прав і законних інтересів інших, треба знати закони.

Учні 8-А та 9 класів мали можливість продемонструвати свої знання із правознавства під час проведення правового брейн-рингу. Переможцями гри стали учні 9 класу.

У шкільній бібліотеці бібліотекарем Аллою Рахвальською була організована виставка літератури «Правова література».

Вищезазначені заходи сприяли підвищенню зацікавленості школярів у вивченні правознавства. Рівень ефективності проведених заходів був достатньо високим, що дало змогу розвивати творчі здібності учнів, поглиблювати та розширювати знання про їх права.

Робота по формування правових відносин продовжується і далі!

 

Бахмутська школа №7 долучилася до Всеукраїнського тижня права, з нагоди якого було проведено низку заходів, спрямованих на забезпечення захисту прав дитини, дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів і традицій.Бахмутська школа №7 долучилася до Всеукраїнського тижня права, з нагоди якого було проведено низку заходів, спрямованих на забезпечення захисту прав дитини, дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів і традицій.Бахмутська школа №7 долучилася до Всеукраїнського тижня права, з нагоди якого було проведено низку заходів, спрямованих на забезпечення захисту прав дитини, дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів і традицій.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально