Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 41 гість.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Вихованець секції МАН Бахмутського МЦДЮ – учасник Всеукраїнської конференції учнівської молоді

Переглядів: 2068
21.11.2016 - 13:05
Вихованець секції МАН Бахмутського МЦДЮ – учасник Всеукраїнської конференції учнівської молоді

Миколаївщина вже в сьомий раз гостинно зустрічала гостей з усіх куточків України, учасників Всеукраїнської конференції учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників».

У роботі конференції взяли участь 38 делегацій з 18 областей та 16 районів і міст Миколаївської області. На секції «Археологічне краєзнавство» виступив учень 11 класу Бахмутської школи №24, вихованець секції МАН «Історичне краєзнавство» Бахмутського МЦДЮ та гуртка «Археологічне краєзнавство» Донецького ОЦТК Данііл Топчій, який презентував свою роботу на тему «Археологічні дослідження В.О. Городцова в Придонців'ї на початку ХХ ст.» (керівники - Ігор Корнацький, керівник гуртків МЦДЮ та ОЦТК, та Світлана Логінова, учитель історії та правознавства ЗОШ №24).
Всі учасники конференції отримали сертифікати та збірники статей, до яких увійшли їхні дослідження. Для них були організовані цікаві та пізнавальні екскурсії. Зокрема, юні краєзнавці дізналися про флагмана української аграрної промисловості ТОВ СП «Нібулон» та разом з гідами-екскурсоводами прогулялися вулицями історичної частини міста. Незабутні враження залишили в гостей екскурсія та захоплюючі майстер-класи з виготовлення традиційного оберегу – ляльки-мотанки у Миколаївському краєзнавчому музеї «Старофлотські казарми».

Вихованець секції МАН Бахмутського МЦДЮ – учасник Всеукраїнської конференції учнівської молодіВихованець секції МАН Бахмутського МЦДЮ – учасник Всеукраїнської конференції учнівської молодіВихованець секції МАН Бахмутського МЦДЮ – учасник Всеукраїнської конференції учнівської молодіВихованець секції МАН Бахмутського МЦДЮ – учасник Всеукраїнської конференції учнівської молоді

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально