Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 55 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Ми є народ, якого не здолати

Переглядів: 2565
21.11.2016 - 12:59
Ми є народ, якого не здолати

Відзначення Дня Гідності у Бахмутському НВК №11 було розпочато урочистою Лінійкою «Провісники гідності. Герої Євромайдану» на засіданні Ради командирів. Учні вшанували хвилиною мовчання синів країни, що захищають свою Вітчизну, проливають за неї кров і відстоюють соборність та незалежність нашої України.

Поняття «гідності» є одним з найважливіших для людини. Адже усі ми, як дорослі так і діти, постійно стикаємося з необхідністю і можливістю вибору: з ким і як спілкуватися, як вчинити в тій чи іншій ситуації. Це рішення, зрештою, і формує наш світогляд, але й визначає світ довкола нас: спочатку в школі, потім під час навчання у вищих навчальних закладах, потім на роботі, вдома, в родині, в суспільстві. Усесвітній День Гідності – це незалежний соціальний, політично та релігійно, нейтральний проект, мета якого керувати почуттям власної гідності у повсякденному житті.
У бібліотеці НВК було організовано виставку науково-публіцистичної та художньої літератури на тему «Україна – це територія гідності і свободи». Членами клубу «Правознавець» під керівництвом Олени Чухлєбової для учнів 5-11 класів проведено інформаційні години на тему «Революція Гідності. Як це відбувалося». Учні 5-х класів дізналися про події Революції гідності під час години спілкування «Воля - виборена». Класні керівники 1-4 класів підготували виховні заходи «Я - маленький патріот», «Моя країна – Україна», «Ми всі українці – єдина сім’я». Учні початкової ланки виставили свої малюнки на виставці «Україно, соборна державо, сонценосна колиска моя». На уроках історії пройшли перегляди та обговорення фільмів «Небесна сотня», «Біль мого народу». Учні всіх класів разом із членами ГО «Ліга майбутніх поліцейських» взяли участь у Всеукраїнській акції по збору кришечок на протези для воїнів-учасників АТО «Добра жменя» та у благодійній акції «Долоні тепла» (збір одягу, іграшок, канцелярії для дітей з «сірої» зони»).
Пам’ятаймо про безсмертний подвиг, вшануємо Героїв України!

Ми є народ, якого не здолатиМи є народ, якого не здолатиМи є народ, якого не здолати

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально