Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 49 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Краса України і матері мова лунає у пісні і в серці звучить

Переглядів: 1950
15.11.2016 - 13:24
Краса України і матері мова лунає у пісні і в серці звучить

Уже традиційно на початку листопада у Бахмутському НВК №11 урочисто проходить Тиждень української мови, приурочений до Дня української писемності та мови, який всі українці світу відзначають 9 листопада у день Преподобного Нестора-Літописця.

З метою ознайомлення учнів з виникненням писемності, розкриття краси і багатства української мови, сприяння розширенню словникового запасу школярів, розвитку творчих здібностей, бажання берегти свою національну культуру, почуття національної гідності, виховання любові до національних традицій, народної мудрості, до краси і гармонії рідного слова, у рамках Тижня української писемності та мови було проведено ряд заходів. Програма предметного тижня була, як завжди, досить насиченою. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної мови, вшанувати пам'ять про видатних діячів нашого народу.
У 5-9 класах класні керівники провели виховні години, цікаві уроки про скарби рідного слова: «Мандрівка у Країну писемності» (5 кл.), «Рідна мова солов’їна» (6 кл.), «Історія народних свят і обрядів» (7 кл.), «Нащадки Кирила і Мефодія» (8 кл.), «9 листопада – День української писемності та мови» (9 кл.). Учителем української літератури Мариною Зеленською було організовано та проведено конкурс виразного читання «Нащадки великих поетів». Із глибокою проникливістю презентували учасники свої творчі проекти та читали поезії великих геніїв української літератури. Учні 6-Б класу під керівництвом Альони Жукової-Якубчак підготували і провели усний журнал для учнів 3-х класів «Від Нестора-Літописця до ХХІ століття…». Захід пройшов цікаво, жваво, емоційно. Учні 5-11 класів підготували стіннівки «Рідна мова солов’їна». Молодь творчо підійшла до виконання роботи. Газети вийшли яскраві та інформативні. Учителі гуманітарної кафедри організували флеш-моб «Говорити українською – це модно!».
Це свято гуртує усіх нас на шляху відродження духовності, зміцнення державності, формування громадянського світогляду. Адже кожен народ відбувся лише тоді, коли усвідомив себе у рідному слові.

Краса України і матері мова лунає у пісні і в серці звучитьКраса України і матері мова лунає у пісні і в серці звучитьКраса України і матері мова лунає у пісні і в серці звучить

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально