Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 43 гостя.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

День писемності у Бахмутській школі №12

Переглядів: 1652
11.11.2016 - 13:41
День писемності у Бахмутській школі №12

З нагоди Дня української писемності та мови, який щороку відзначається в Україні 9 листопада, у Бахмутській школі №12 пройшли різноманітні заходи. За православним календарем – це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора - Літописця.

У класах були проведені години спілкування «Мова – душа народу», частина дітей взяла участь у виставці малюнків, плакатів, стіннівок. Майже двісті учнів разом з педагогами написали всеукраїнський радіодиктант української єдності «Україна на зламі тисячоліть». В актовій залі відбулося свято української мови «О, слово рідне, що без тебе я!», на якому звучали вірші, пісні про рідну мову. Старшокласники виконали український танок, присутні переглянули відео про Нестора-Літописця. Після завершення свята всі бажаючі взяли участь у конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика.
Наше завдання – берегти українську мову, примножувати її, не засмічувати чужими і грубими словами, не забувати, щиро любити.

День писемності у Бахмутській школі №12День писемності у Бахмутській школі №12День писемності у Бахмутській школі №12День писемності у Бахмутській школі №12

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально