Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 26 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

Ювілейне засідання клубу «Діскавері» у Бахмутьскій школі №12

Переглядів: 1461
07.11.2016 - 15:26
Ювілейне засідання клубу «Діскавері» у Бахмутьскій школі №12

У Бахмутській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №12 відбулося урочисте засідання інтелектуального клубу «Дискавері» з нагоди 15-річчя його заснування на тему «Талановиті діти – майбутнє України».

Почалося воно з урочистого відкриття Дошки Пошани, на якій помістили фотографії 72 обдарованих, талановитих учнів школи, які досягли чималих висот у різних галузях науки, мистецтві та спорті. Дошка Пошани має назву «Україна – це я». Учителі вірять, що діти зможуть забезпечити гідне майбутнє своїй країні й змінити світ на краще. І це оновлення світу директор школи порадив починати з оновлення самих себе.

На засіданні, за традицією школи, привітали 14 нових членів клубу – юних розумників і розумниць, якими стали четверокласники. Вони отримали у подарунок маленьких совенят – символ пізнання, мудрості та просвіти, який буде надихати їх на нові перемоги.

Цього року 268 учнів школи взяли участь у першому етапі Всеукраїнських олімпіад, 36 учнів стали переможцями й отримали дипломи першого, другого та третього ступенів. Серед переможців був і наймолодший учасник олімпіад – учень 6-Б класу Бабенко Андрій. Він нагороджений двома дипломами й набрав найбільшу кількість балів з фізики та математики. Крім того, п'ять учнів отримали почесну нагороду «Найактивніший учасник шкільних олімпіад» (Колесник Михайло, Дворянов Даниїл, Клінов В’ячеслав, Гузенко Анастасія, Ракова Анастасія).

Уже четвертий рік поспіль на урочистому засіданні клубу визначають найбільш активний клас. Цього року 15 переможців в архіві 9-Б класу! Вони отримати почесну перехідну нагороду – «Золота зірка».

Без уваги не залишили спортсменів, співаків, танцюристів та майстрів з декоративно-ужиткового мистецтва. Президент клубу, директор школи, Євген Денисов нагородив їх дипломами та подяками.

Слова щирої подяки прозвучали й на адресу вчителів, які змогли створити умови для розвитку творчих та інтелектуальних здібностей своїх учнів. Наставники та тренери вірять, що девіз клубу «Бажай більшого, прагни до кращого, отримаєш те, про що мріяв!» стане життєвим девізом для кожного на шляху до нових перемог.

Завершилось засідання клубу «Дискавері» несподіваним сюрпризом – тістечками зі свічками-феєрверками. Такий солодкий подарунок приємно здивував учнів та вчителів, підняв настрій після важкого робочого дня.

У Бахмутській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №12 відбулося урочисте засідання інтелектуального клубу «Дискавері» з нагоди 15-річчя його заснування на тему «Талановиті діти – майбутнє України». У Бахмутській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №12 відбулося урочисте засідання інтелектуального клубу «Дискавері» з нагоди 15-річчя його заснування на тему «Талановиті діти – майбутнє України». У Бахмутській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №12 відбулося урочисте засідання інтелектуального клубу «Дискавері» з нагоди 15-річчя його заснування на тему «Талановиті діти – майбутнє України». У Бахмутській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №12 відбулося урочисте засідання інтелектуального клубу «Дискавері» з нагоди 15-річчя його заснування на тему «Талановиті діти – майбутнє України». У Бахмутській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №12 відбулося урочисте засідання інтелектуального клубу «Дискавері» з нагоди 15-річчя його заснування на тему «Талановиті діти – майбутнє України». У Бахмутській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №12 відбулося урочисте засідання інтелектуального клубу «Дискавері» з нагоди 15-річчя його заснування на тему «Талановиті діти – майбутнє України».

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально