Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 57 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми»

Переглядів: 1663
03.11.2016 - 14:50
Злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми»

У світі процвітає работоргівля. І це не згадка про страшний період рабства у прадавні часи. Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми».

З метою профілактичної роботи членами ГО «Ліга Майбутніх Поліцейських», учнями НВК №11, були проведені лекції з теми «Торгівля людьми».

Ліговці розповіли учням, що торгівля людьми це вербування, перевезення, передача або прийом людей з використанням погрози або сили, викрадення, обману, примусу, зловживання владою, сплати грошей або отримання грошей чи пільг з метою отримання однією людиною контролю над іншою людиною для подальшої експлуатації, що це – злочин, який карається і переслідується Кримінальним законодавством.

Учні дізнались, що існують різні форми торгівлі людьми: рабство; підневільний стан; залучення в боргову кабалу; торгівля людьми з метою сексуальної експлуатації; з метою трудової експлуатації (примусова праця); з метою використання у жебракуванні; з метою вилучення органів; з метою використання у збройних конфліктах; з метою втягнення у злочинну діяльність; проведення дослідів над людиною без її згоди; усиновлення/удочеріння з метою наживи.

Майбутні поліцейські розповіли, що треба знати, щоб не стати жертвою торгівлі людьми, про організації, які можуть надати допомогу за кордоном та наголосили, що при торгівлі людьми порушуються такі права людини: на життя, свободу та безпеку; на свободу від рабства; на рівність перед законом; на пересування та проживання; на відпочинок; на свободу від несанкціонованого затримання; на свободу слова, думки; на працю; на свободу від знущань та жорстокості; на відповідний рівень життя; на свободу одруження.

Ліговці закликали учнів нести відповідальність за своє життя і своє майбутнє, за свою подальшу долю та бути обережними не тільки за кордоном, але й на території своєї держави.

З метою профілактичної роботи членами ГО «Ліга Майбутніх Поліцейських», учнями НВК №11, були проведені лекції з теми «Торгівля людьми». З метою профілактичної роботи членами ГО «Ліга Майбутніх Поліцейських», учнями НВК №11, були проведені лекції з теми «Торгівля людьми». З метою профілактичної роботи членами ГО «Ліга Майбутніх Поліцейських», учнями НВК №11, були проведені лекції з теми «Торгівля людьми».

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально