Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 48 гостей.

Рекомендуємо

Презедент України

Дитячий фітнес у «Кріпиші»

Переглядів: 1941
01.11.2016 - 14:10
Дитячий фітнес у «Кріпиші»

Дитячий фітнес – це система заходів, спрямованих на підтримку і зміцнення здоров'я дошкільнят. Проблемам використання дитячого фітнесу в дитячому садку було присвячене перше засідання методичного об’єднання для інструкторів з фізкультури «Фізкультурні цікавинки», яке відбулося у дошкільному навчальному закладі №49 «Кріпиш».

Використання елементів дитячого фітнесу в ДНЗ (на заняттях з фізкультури, в рамках додаткової освіти) дозволяє підвищити обсяг рухової активності, рівень фізичної підготовленості, знайомить з можливостями тіла, вчить отримувати задоволення від рухів і фізичної діяльності, посилює інтерес до занять фізичними вправами і, як наслідок, зміцнює здоров'я дітей.

Керівник методичного об’єднання вихователь-методист ДНЗ №10 Інна Поспєлова провела інтерактивну вправу «Здоровенькі були», у ході якої інструктори з фізкультури привітали одне одного, налаштувались на плідну співпрацю. Закріпивши знання нормативно-правових документів з фізичного виховання дошкільників за допомогою вправи «Методичний файл», педагоги міста переглянули інтегроване заняття з фізичної культури з елементами фітнес-гімнастики «Подорож на казкову галявину». Інструктор з фізкультури ДНЗ №49 «Кріпиш» Надія Недосека у процесі заняття продемонструвала основні методи та прийоми фітнес-гімнастики для малюків, презентувала нестандартне фізкультурне обладнання «Маятник» та «Бігова доріжка». У теоретичній частині засідання Недосека Надія розкрила секрети впровадження фітнесу в роботу з дошкільниками, розповіла про структуру занять, елементи, які доцільно використовувати в роботі з дітьми.

Керівник методичного об’єднання провела зі слухачами бліц-вікторину «Що я знаю про дитячий фітнес», метою якої було спонукати педагогів до самовдосконалення, до підвищення рівня самоосвітньої діяльності.

Педагоги презентували пам’ятки по впровадженню дитячого фітнесу в роботу з дітьми, які стануть у нагоді як інструкторам з фізкультури, так і вихователям і батькам.

Наприкінці засідання методичного об’єднання керівник провела з педагогами вправу «Аплодисменти», що сприяло стимулюванню до самооцінки та самоаналізу власної діяльності.

Дитячий фітнес у «Кріпиші»Дитячий фітнес у «Кріпиші»Дитячий фітнес у «Кріпиші»Дитячий фітнес у «Кріпиші»

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально