Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 35 гостей.

Рекомендуємо

Презедент України

Місячник пожежної безпеки у Бахмутській школі №5

Переглядів: 1458
21.10.2016 - 07:48
Місячник пожежної безпеки у Бахмутській школі №5

У рамках місячника пожежної безпеки, оголошеного Управлінням освіти Бахмутської міської ради, під час осінніх канікул у Бахмутській школі №5 проведено низку відповідних заходів. Адже в даний період часу, коли діти частіше залишаються самі вдома, підвищується рівень небезпеки.

Так, для учнів 1-х класів було організовано освітню екскурсію до пожежної частини міста, де вони прослухали бесіду з правил поведінки під час виникнення пожежі, познайомилися із спецтехнікою та приладдями. Крім цього, у школі відбулася лекція «Бережись вогню», яку провели співробітники служби надзвичайних ситуацій.

З метою привернення уваги до небезпеки, що може спричинити вогонь, учнів залучено до організації виставки малюнків «Пожежна безпека очима дітей».

Місячник пожежної безпеки у Бахмутській школі №5Місячник пожежної безпеки у Бахмутській школі №5Місячник пожежної безпеки у Бахмутській школі №5Місячник пожежної безпеки у Бахмутській школі №5Місячник пожежної безпеки у Бахмутській школі №5

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально