Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 20 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Концертні бригади Школи мистецтв

Переглядів: 1880
13.10.2016 - 12:21
Концертні бригади Школи мистецтв

Концертні бригади Школи мистецтв міста Бахмут завжди бажані гості на святкових заходах навчальних закладів і закладів культури міста. Яскраві, професійні виступи юних музикантів та їх викладачів стають прикрасою концертів та урочистостей.

Різнобарвний жовтень також не став винятковим і подарував слухачам цілу низку незабутніх вражень від зустріч з вихованцями Школи мистецтв.

14 жовтня наша країна буде святкувати одразу три свята: День захисника України, День Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці.

Напередодні свята 12 жовтня 2016 року учні та викладачі Школи мистецтв міста Бахмут взяли участь у концертах на базі 3ОШ № 18 та ДН3 № 39 «Кульбабка» – «Для вас, герої». Для військовослужбовців, присутніх на заходах, зі сцени лунали патріотичні та українські народні пісні у виконанні Романа  Брагіна, Вадима Чугуєвця, Регіни Сильонової, Анастасії Шевченко, Вероніки Філатової, Валерії Фісак, шоу-групи «Кіндер-сюрприз». А інструментальний ансамбль «Капітошки», ансамбль скрипалів «Каприс» та учні оркестрового відділу Анастасія Лебіга та Вікторія Ільчук вразили присутніх майстерністю виконання інструментальних творів.

Історії українського козацтва присвятив свій виступ ансамбль духовного співу Школи мистецтв «Благовіст» спільно з хором храму Іоанна Златоуста в міській дитячий бібліотеці для учнів НВК № 11 та ЗОШ № 1. У програмі концерту були представлені твори духовної та народної музики.

Сподіваємось, що співпраця Школи мистецтв з закладами освіти і культури міста і надалі буде доброю традицією, і дасть нам можливість спілкування з високим мистецтвом, а також всебічно розвивати та виховувати в дусі патріотизму підростаюче покоління.

12 жовтня 2016 року учні та викладачі Школи мистецтв міста Бахмут взяли участь у концертах на базі 3ОШ № 18 та ДН3 № 39 «Кульбабка» – «Для вас, герої». 12 жовтня 2016 року учні та викладачі Школи мистецтв міста Бахмут взяли участь у концертах на базі 3ОШ № 18 та ДН3 № 39 «Кульбабка» – «Для вас, герої». 12 жовтня 2016 року учні та викладачі Школи мистецтв міста Бахмут взяли участь у концертах на базі 3ОШ № 18 та ДН3 № 39 «Кульбабка» – «Для вас, герої». 12 жовтня 2016 року учні та викладачі Школи мистецтв міста Бахмут взяли участь у концертах на базі 3ОШ № 18 та ДН3 № 39 «Кульбабка» – «Для вас, герої». 12 жовтня 2016 року учні та викладачі Школи мистецтв міста Бахмут взяли участь у концертах на базі 3ОШ № 18 та ДН3 № 39 «Кульбабка» – «Для вас, герої». 12 жовтня 2016 року учні та викладачі Школи мистецтв міста Бахмут взяли участь у концертах на базі 3ОШ № 18 та ДН3 № 39 «Кульбабка» – «Для вас, герої». 12 жовтня 2016 року учні та викладачі Школи мистецтв міста Бахмут взяли участь у концертах на базі 3ОШ № 18 та ДН3 № 39 «Кульбабка» – «Для вас, герої». 12 жовтня 2016 року учні та викладачі Школи мистецтв міста Бахмут взяли участь у концертах на базі 3ОШ № 18 та ДН3 № 39 «Кульбабка» – «Для вас, герої».

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально