Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 22 гостя.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Нащадки великого поета

Переглядів: 1298
12.10.2016 - 12:58
Нащадки великого поета

За ініціативою Управління освіти Бахмутської міської ради, згідно плану роботи щодо вшанування 160-ої річниці з дня народження та 100-річчя з дня смерті І. Франка на базі НВК №11 пройшов фестиваль учнівської творчості «Літературна вітальня».

Із вітальним словом виступила керівник міського методичного об’єднання Тетяна Донченко. На свято завітали методист міського методичного кабінету Наталя Томачинська, учителі-словесники та учні шкіл міста Бахмут.

Учасники мали змогу подивитися документальний фільм про І.Франка, ведучі свята (учні НВК №11) розповіли про цікаві історії з життя письменника. Також присутні почули та побачили виступи учнів різних шкіл: пісню «Червона калина, чого в лузі гнешся?» (ЗОШ №5)», інсценізацію казки «Фарбований лис» (ЗОШ №18), декламацію вірша «Притча про красу» (ЗОШ №14), літературний мікс (ЗОШ №13), сценку з драми «Украдене щастя» (ЗОШ №10 ), композиції «Чого являєшся мені у сні?» (ЗОШ №1), «Човен» (ЗОШ №15), «Змагаймось за нове життя!» (ЗОШ №17), пісню «Човен» (ЗОШ №24).

Учителі словесності НВК №11 Альона Жукова-Якубчак, Ангеліна Алексєєнко підготували сценарій проведення свята. Дякуємо всім учасникам та вчителям за активну участь у проведенні заходу.

Цей захід об’єднав учнів шкіл у вшануванні безсмертної пам’яті гордості України – Івана Франка.

За ініціативою Управління освіти Бахмутської міської ради, згідно плану роботи щодо вшанування 160-ої річниці з дня народження та 100-річчя з дня смерті І. Франка на базі НВК №11 пройшов фестиваль учнівської творчості «Літературна вітальня».За ініціативою Управління освіти Бахмутської міської ради, згідно плану роботи щодо вшанування 160-ої річниці з дня народження та 100-річчя з дня смерті І. Франка на базі НВК №11 пройшов фестиваль учнівської творчості «Літературна вітальня».

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально