Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 43 гостя.

Рекомендуємо

Верховна рада України

«Рідна земле, колиско моя!»

Переглядів: 1449
10.10.2016 - 08:03
«Рідна земле, колиско моя!»

Любов до Батьківщини проявляється по-різному, все це залежить від самих людей. Мешканці мікрорайону «Кольормет» по-справжньому кохають свою домівку. 

6 жовтня 2016 року і великі, і маленькі жителі мікрорайону зібралися на свято добрих сусідів, справжніх друзів і талановитих людей «Рідна земле, колиско моя!».

Адміністрація міста, правління ПАТ «Бахмутський завод по обробці кольорових металів» та депутати Бахмутської міської ради привітали всіх присутніх зі святом та презентували пам’ятні подарунки захисникам Батьківщини, ювілярам, молодятам, майстриням, активістам мікрорайону, талановитим учням загальноосвітньої школи № 24 та самим маленьким мешканцям, що народилися в цьому році.

Виставка творчих робіт, майстер-класи, концерт творчих колективів та ігрова програма додали настрою святковості та теплоти.

Щиро дякуємо всім, хто взяв активну участь в підготовці та проведенні заходу. Зі святом вас, дорогі мешканці мікрорайону «Кольормет»!

6 жовтня 2016 року і великі, і маленькі жителі мікрорайону зібралися на свято добрих сусідів, справжніх друзів і талановитих людей «Рідна земле, колиско моя!». 6 жовтня 2016 року і великі, і маленькі жителі мікрорайону зібралися на свято добрих сусідів, справжніх друзів і талановитих людей «Рідна земле, колиско моя!». 6 жовтня 2016 року і великі, і маленькі жителі мікрорайону зібралися на свято добрих сусідів, справжніх друзів і талановитих людей «Рідна земле, колиско моя!». 6 жовтня 2016 року і великі, і маленькі жителі мікрорайону зібралися на свято добрих сусідів, справжніх друзів і талановитих людей «Рідна земле, колиско моя!». 6 жовтня 2016 року і великі, і маленькі жителі мікрорайону зібралися на свято добрих сусідів, справжніх друзів і талановитих людей «Рідна земле, колиско моя!». 6 жовтня 2016 року і великі, і маленькі жителі мікрорайону зібралися на свято добрих сусідів, справжніх друзів і талановитих людей «Рідна земле, колиско моя!». 6 жовтня 2016 року і великі, і маленькі жителі мікрорайону зібралися на свято добрих сусідів, справжніх друзів і талановитих людей «Рідна земле, колиско моя!». 6 жовтня 2016 року і великі, і маленькі жителі мікрорайону зібралися на свято добрих сусідів, справжніх друзів і талановитих людей «Рідна земле, колиско моя!». 6 жовтня 2016 року і великі, і маленькі жителі мікрорайону зібралися на свято добрих сусідів, справжніх друзів і талановитих людей «Рідна земле, колиско моя!». 6 жовтня 2016 року і великі, і маленькі жителі мікрорайону зібралися на свято добрих сусідів, справжніх друзів і талановитих людей «Рідна земле, колиско моя!». 6 жовтня 2016 року і великі, і маленькі жителі мікрорайону зібралися на свято добрих сусідів, справжніх друзів і талановитих людей «Рідна земле, колиско моя!». 6 жовтня 2016 року і великі, і маленькі жителі мікрорайону зібралися на свято добрих сусідів, справжніх друзів і талановитих людей «Рідна земле, колиско моя!».

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально