Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 80 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

У м. Бахмуті пройшла науково-практична конференція, присвячена 150-річчю від дня народження М.Грушевського

Переглядів: 986
29.09.2016 - 12:09
У м. Бахмуті пройшла науково-практична конференція, присвячена 150-річчю від дня народження М.Грушевського

27 вересня 2016 року за ініціативи Управління освіти Бахмутської міської ради на базі загальноосвітньої школи №12 відбулася міська науково-практична конференція «Провісник долі України», присвячена 150-річчю від дня народження М.Грушевського.

Дана конференція зібрала науковців, педагогів, учнів та студентів з метою вшанування та утвердження традицій боротьби за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, засвідчення вдячності всім творцям і захисникам Української держави, виявлення поваги до унікального наукового доробку, здійсненого в руслі європейської інтелектуальної традиції, та у зв'язку зі 150-річчям від дня народження Михайла Грушевського – видатного українського державного та політичного діяча, Голови Центральної Ради Української Народної Республіки, першої у XX столітті незалежної Української держави, історика і організатора української науки.

З привітальним словом до учасників конференції звернулась завідувач міського методичного кабінету Ніла Лисюк, в якому зазначила важливість заходу для педагогів, учнівської молоді міста, оскільки звернення до духовної, культурної та наукової спадщини видатного українського історика - це не тільки данина його пам’яті, а й об’єктивна потреба часу.

Робота конференції відбувалася у формі пленарного засідання та засідання наукових секцій.

Під час пленарного засідання зацікавленість присутніх викликала доповідь доктора історичних наук, професора, завідувача кафедри вітчизняної та зарубіжної історії Горлівського інституту іноземних мов Галини Докашенко «Державницька концепція М.С. Грушевського і сьогодення», яка підкреслила значення творчого доробку та ідей вченого для сучасних історіографічних досліджень та актуальність його державотворчих ідей у нинішній період побудови незалежної Української держави. Також на пленарному засіданні з доповідями виступили Ірина Агапова, старший викладач кафедри державно-правових, адміністративно-правових дисциплін Донецького університету економіки та права, Ігор Корнацький, керівник секції Малої академії наук «Історичне краєзнавство» Бахмутського МЦДЮ, головний зберігач Бахмутського краєзнавчого музею, Володимир Сутковий, учитель історії та правознавства НВК №11.

Далі робота конференції продовжилася у двох секціях: для педагогів та учнів і студентів.

Широке тематичне коло доповідей та повідомлень, представлених на конференції, стало свідченням інтересу громадськості до постаті Михайла Грушевського та усвідомленої потреби осмислити наукову спадщину творця «Історії України-Руси» і збагнути її місце в українській та світовій історії.

За результатами конференції її учасниками підготовлені та схвалені відповідні Рекомендації.

Усі учасники конференції отримали сертифікати та зробили фото напам’ять.

27 вересня 2016 року за ініціативи Управління освіти Бахмутської міської ради на базі загальноосвітньої школи №12 відбулася міська науково-практична конференція «Провісник долі України», присвячена 150-річчю від дня народження М.Грушевського. 27 вересня 2016 року за ініціативи Управління освіти Бахмутської міської ради на базі загальноосвітньої школи №12 відбулася міська науково-практична конференція «Провісник долі України», присвячена 150-річчю від дня народження М.Грушевського. 27 вересня 2016 року за ініціативи Управління освіти Бахмутської міської ради на базі загальноосвітньої школи №12 відбулася міська науково-практична конференція «Провісник долі України», присвячена 150-річчю від дня народження М.Грушевського. 27 вересня 2016 року за ініціативи Управління освіти Бахмутської міської ради на базі загальноосвітньої школи №12 відбулася міська науково-практична конференція «Провісник долі України», присвячена 150-річчю від дня народження М.Грушевського. 27 вересня 2016 року за ініціативи Управління освіти Бахмутської міської ради на базі загальноосвітньої школи №12 відбулася міська науково-практична конференція «Провісник долі України», присвячена 150-річчю від дня народження М.Грушевського.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально