Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 51 гість.

Рекомендуємо

Верховна рада України

Заходи до Дня народження Г. Уеллса у Бахмутській школі №5

Переглядів: 799
27.09.2016 - 13:33
Заходи до Дня народження Г. Уеллса у Бахмутській школі №5

Сьогодні всі ми так звикли до сучасних гаджетів, що навіть важко уявити лазер, розщеплений атом, поняття антигравітації і багато іншого в світі фантастики ще століття тому.

Але ж визначному англійському письменнику Герберту Уеллсу, сто п’ятдесяту річницю народження якого відзначає світова спільнота, не було рівних у передбаченні майбутнього.

Саме про це йшлося на зустрічі старшокласників у літературній вітальні Бахмутської школи №5 «Той, що бачив майбутнє». Як виявилося за результатами соціального опитування, яке проводилося напередодні заходу, сучасні молоді люди майже нічого не знають про творчість Г. Уеллса.

Шанувальники англійської мови підготували змістовні доповіді щодо біографії талановитого письменника та його творчості. Захід відбувся з використанням ІКТ.

Учні 11-х класів підготували та провели для учнів середньої школи усний журнал «Сторінками біографії та відомих творів Герберта Уеллса». Діти були здивовані, що добре відомий всім фільм «Війна світів» теж створено за мотивами однойменного роману письменника.

Приємно відзначити, що після проведення заходів з’явилися бажаючі познайомитися з творчістю Герберта Уеллса ближче.

Заходи до Дня народження Г. Уеллса у Бахмутській школі №5Заходи до Дня народження Г. Уеллса у Бахмутській школі №5Заходи до Дня народження Г. Уеллса у Бахмутській школі №5Заходи до Дня народження Г. Уеллса у Бахмутській школі №5Заходи до Дня народження Г. Уеллса у Бахмутській школі №5

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально