Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 87 гостей.

Рекомендуємо

Офіційний сайт відділу освіти Артемівської міської ради Донецької області

Історична довідка

Переглядів: 2045
22.09.2016 - 11:46
Історична довідка

Дмитро Олександрович Чернявський (народився 5 березня 1992, селище Артемівське, Артемівський район Донецька область, Україна) –  загинув 13 березня 2014, Донецьк, Україна) – український громадський діяч, загинув від ножового поранення проросійськими бойовиками під час мітингу за єдність України у Донецьку. Герой України.

Народився в селищі Артемівське Артемівського району Донецької області. Єдиний син у родині, батько – працівник Артемівського заводу з обробки кольорових металів, мати – інвалід 3-ї групи. 2013 року закінчив обліково-фінансовий факультет Донецького національного університету, здобув освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр» за спеціальністю «Облік і аудит». Вступив до магістратури економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка на заочну форму навчання.

У жовтні 2010 року увійшов до лав ВО «Свобода». У березні 2011 року призначений керівником прес-служби Донецького міського осередку, а з березня 2013 року, керівником прес-служби Донецького обласного осередку партії, був організатором низки культурницьких акцій: покладання квітів до пам'ятників, ходи з українськими прапорами.

13 березня 2014 року був добровольцем у самообороні, яка охороняла учасників мітингу за єдність України в Донецьку. Після завершення мітингу група озброєних проросійських бойовиків напала на його учасників. Дмитро Чернявський загинув від ножового поранення, захищаючи відхід мирних демонстрантів.

7 травня 2015 р., в Артемівську на будівлі школи № 18 була відкрита дошка пам'яті героя Небесної сотні, Героя України Дмитра Чернявського.

Рішенням Бахмутської міської ради від 31.08.2016 № 6/90-1631 Артемівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 18 було присвоєно ім’я Дмитра Чернявського.

Нагороди:

  • Звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (20 лютого 2015, посмертно) – за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народові, виявлені під час Революції гідності

Медаль «За жертовність і любов до України» (Українська Православна церков Київський Патріорхат, червень 2015) (посмертно)

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально