Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 62 гостя.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Учні школи № 5 відвідали відділ поліції м. Бахмута

Переглядів: 2400
07.09.2016 - 11:50
Учні школи № 5 відвідали відділ поліції м. Бахмута

У суботу 3 вересня 2016 року учні 10-х класів  Бахмутської ЗОШ №5 відвідали екскурсію, яку було організовано відділом поліції міста Бахмута з метою просвітницької та профілактичної роботи з дітьми та учнівською молоддю.

Під час екскурсії школярі дізналися про різні види зброї, з цікавістю слухали інформацію про сучасний український автомат та мали змогу потренуватися у збиранні автомату. В актовій залі відділу поліції до дітей звернувся працівник відділу превентивної роботи Віталій Микита, який докладно розповів про вступ в ряди Ліги майбутніх поліцейських. Учні зустрілися із волонтерами, які допомагають мешканцям тимчасово окупованих територій. Діти подякували волонтерам за їх щоденну та ризиковану роботу та подарували оберіг – підкову на щастя. Крім цього, школярів провели коридорами ізолятору тимчасового тримання, камер для ув’язнених, кімнати чергових та розповіли про роботу цих відділів і алгоритм дій працівників поліції після отримання тривожного дзвінка.

Загалом дівчата та хлопці взяли до уваги багато цікавої та корисної інформації, а на згадку зробили ряд фотознімків.

У суботу 3 вересня 2016 року учні 10-х класів  Бахмутської ЗОШ №5 відвідали екскурсію, яку було організовано відділом поліції міста Бахмута з метою просвітницької та профілактичної роботи з дітьми та учнівською молоддю.У суботу 3 вересня 2016 року учні 10-х класів  Бахмутської ЗОШ №5 відвідали екскурсію, яку було організовано відділом поліції міста Бахмута з метою просвітницької та профілактичної роботи з дітьми та учнівською молоддю.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально