Презедент України

Легка атлетика

Переглядів: 2696
15.08.2016 - 13:53

11 по 12 серпня в місті Кропивницький (колишній Кіровоград) проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів-інвалідів з вадами зору, розумового та фізичного розвитку, ураженням опорно-рухового апарату.

Місто Бахмут  на змаганнях представляли 7 спортсменів: Владислав Богун, Іларіон Селіхов, Юлія Корунчак, Дмитро Ібрагімов, Вікторія Ясевич, Анна Гордова, Богдан Басов.

Вихованці Заслуженого тренера України Віктора Лиса у  штовханні ядра та метанні диску в своїх категоріях здобули по дві перемоги: Дмитро Ібрагімов; Вікторія Ясевич та Анна Гордова.

Іларіон Селіхов став кращим на дистанції 400 м – 0.53,77  вихованець тренерів: Тетяни Серорез та Юрія Оніщенко.

Владислав Богун посів перше місце на дистанції 200 м – 0.26,52, друге – на 100-метрівці – 0.13,09

Юлія Корунчак у стрибках у довжину посіла друге місце з результатом 5,67 м. та Богдан Басов у бігу на 800 м.- друге місце, тренер Скірда  Ігор. Юлія  здобула ліцензію на участь у паралімпійских іграх -2016 в Рио-де-Жанейро (Бразілія).

Всього спортсмени здобули  11 медалей: 8 золотих та 3 срібні. Вітаємо переможців та призерів з перемогою, бажаємо ім здоров’я та нових перемог.