Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 90 гостей.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Підбираємо працівників для роботодавця на міні-ярмарку

Переглядів: 1169
20.07.2016 - 10:49
Підбираємо працівників для роботодавця на міні-ярмарку

708 безробітних громадян  отримали постійну роботу, 220 осіб підвищували кваліфікацію та проходили профнавчання, 691 особу  залучено до  тимчасової зайнятості  за сприяння фахівців Артемівського міського центру зайнятості за 6 місяців 2016 року.

Використовуючи сучасні можливості служби зайнятості,  Артемівський міський центр зайнятості  укріплює професійні зв’язки із  соціальними партнерами та роботодавцями, залучає до взаємовигідної співпраці нових клієнтів з числа роботодавців. В рамках співпраці 18 липня 2016 року в Артемівському міському центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій, спрямований на задоволення кадрових потреб  приватного підприємця Валерія Аванесян, який   розширює  швацьке виробництво верхнього одягу та взуття і  має потребу у персоналі.  В ярмарку взяли участь 17 зареєстрованих безробітних, які мають досвід або навчалися швацькій справі. Серед присутніх були:  учасник АТО,  2 особи з обмеженими фізичними можливостями, внутрішньо переміщена особа,  особа, яка потребує додаткових гарантій зайнятості.

Відкрила захід заступник директора Артемівського міського центру зайнятості Олена Павлова. Вона розповіла  про ситуацію та тенденції на  сучасному ринку праці,  про  злагоджену роботу  професійного колективу  центру зайнятості, який під керівництвом директора    Ірини Лещенко в умовах  обмеженого попиту  роботодавців на робочу силу знаходять новий інструментарій та форми роботи з роботодавцями,  які дозволяють   не зменшувати   кількість пропозицій роботи,  яка щоденно пропонується  відвідувачам Артемівського міського центру зайнятості-шукачам роботи, працюють в напрямку розширення кола роботодавців, які пропонують роботу, залучаючи їх до взаємовигідної співпраці, популяризують послуги та  можливості служби зайнятості щодо  обслуговування клієнтів служби зайнятості.

Приватний підприємець Валерій Аванесян разом з   технологами  різних напрямків швацького виробництва  Наталею Перепелицею та Нонною Аванесян докладно розповіли учасникам заходу про  всі етапи виробництва верхнього одягу та взуття,  про соціальні гарантії працівникам та систему оплати праці, про сприятливі умови праці, які створені для працівників на виробництві: влітку виробничі приміщення кондиціонуються, взимку – добре опалюються автономним опаленням.    Чимало питань було задано роботодавцеві претендентами на працевлаштування. Проведені індивідуальні співбесіди. В цілому, як і завжди, захід відбувся в позитивній та сприятливій атмосфері.

В результаті 5 осіб відібрані роботодавцем та запрошені відвідати виробництво для подальшої організації стажування безпосередньо на робочому місці, після якого можливе працевлаштування.


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально