Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 112 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

У Бахмуті запалав «Вогник»

Переглядів: 1980
06.07.2016 - 11:09
У Бахмуті запалав «Вогник»

Літо - найулюбленіша пора року, це відпочинок, оздоровлення, нові емоції, враження. Діти набираються сил та наснаги на наступний навчальний рік.

Цього року Бахмутський дитячий заміський заклад оздоровлення та відпочинку «Вогник», який розташований у мальовничому куточку нашого міста, відчинив двері для 250 дітлахів із Бахмуту та Часів Яру.

Забезпечують роботу закладу турботливі, енергійні, творчі вихователі, які із задоволенням поринають разом із своїми вихованцями у світ дитинства. Літня естрада, майданчики для культмасових дій та спортивних змагань, басейн, танцмайданчик чекають на своїх відвідувачів.

3 липня «Веселий експрес» здійснив екскурсію по «Вогнику».
6 загонів вихованців закладу, на чолі з вихователями, мандрували по станціях «Відгадай-но», «Казкова», «Танцювальна», «Вокальна», «Спортивна», «Зелений лікар». Діти виконували різноманітні завдання, брали участь у естафетах, співали та танцювали. Усі учасники гри були нагороджені солодкими подарунками.

4 липня відбулася урочиста лінійка «Територія дитинства», присвячена відкриттю першої зміни. Начальник Управління освіти Марина Рубцова привітала дітей зі святом, висловила подяку працівникам «Вогника», які підготували заклад для літнього відпочинку та оздоровлення дітей, директор закладу В’ячеслав Кудрявцев побажав усім гарно відпочити, весело провести час та знайти нових друзів. Кожен загін презентував себе дружнім девізом та дзвінкою піснею. Святковий концерт, підготовлений для дітей, батьків та гостей, подарував багато вражень від виступів маленьких зірочок.

Перша зміна - це своєрідний кіномайданчик, на якому буде проводитися зйомка фільму під назвою «Вогник - перезавантаження 2016». Цікаве дозвілля, нові враження, дитячі посмішки та гарний настрій - це «Територія дитинства», територія «Вогника».

Цього року Бахмутський дитячий заміський заклад оздоровлення та відпочинку «Вогник», який розташований у мальовничому куточку нашого міста, відчинив двері для 250 дітлахів із Бахмуту та Часів Яру. Цього року Бахмутський дитячий заміський заклад оздоровлення та відпочинку «Вогник», який розташований у мальовничому куточку нашого міста, відчинив двері для 250 дітлахів із Бахмуту та Часів Яру. Цього року Бахмутський дитячий заміський заклад оздоровлення та відпочинку «Вогник», який розташований у мальовничому куточку нашого міста, відчинив двері для 250 дітлахів із Бахмуту та Часів Яру. Цього року Бахмутський дитячий заміський заклад оздоровлення та відпочинку «Вогник», який розташований у мальовничому куточку нашого міста, відчинив двері для 250 дітлахів із Бахмуту та Часів Яру. Цього року Бахмутський дитячий заміський заклад оздоровлення та відпочинку «Вогник», який розташований у мальовничому куточку нашого міста, відчинив двері для 250 дітлахів із Бахмуту та Часів Яру.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально