Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 85 гостей.

Рекомендуємо

Верховна рада України

«Зіркове» літо у міському Центрі дітей та юнацтва м. Бахмута

Переглядів: 1069
01.07.2016 - 08:58
«Зіркове» літо у міському Центрі дітей та юнацтва м. Бахмута

Літо… Довгоочікувана пора! І хоча спочатку погода не була гарною, діти з літнього майданчику відпочинку «Зіронька» при МЦДЮ не сумували, а весело та з користю проводили своє дозвілля.

Кожен день вони активно відпочивали: плавали в басейні, приймали участь у розвагах, конкурсах, квестах. Окрім цього, дітвора з радістю відвідувала заняття різноманітних гуртків: вокального, танцювального, музично-театрального, декоративно-прикладної творчості, образотворчого мистецтва.

Для хлопців, які полюбляють грати у футбол, з 21 по 23 червня було проведено турнір по міні-футболу серед дворових команд. У турнірі взяли участь близько 30 вихованців, які відвідують кімнати школярів «Мрія», «Дружба», «Посмішка» та «Бригантина» Міського центру дітей та юнацтва. Турнір проходив у рамках літньої спартакіади і є традиційним. Змагання щороку проходить на міні-полі спортивного комплексу «Металург», де чесним та справедливим суддею був Войцеховський Михайло Михайлович. Змагання проводяться з метою розвитку і популяризації футболу серед дітей, пропаганди здорового способу життя та залучення дітей до гри у міні-футбол. Самі діти залюбки грають у цю найпопулярнішу спортивну гру і стверджують, що немає кращого заняття на літніх канікулах, як поганяти м’яч на свіжому повітрі разом з друзями та однолітками. Переможцями цьогорічного змагання стали юні футболісти команди «Бригантина» і були нагороджені кубком першості від спорткомітету Бахмутської міської ради.

Особливу увагу педагоги приділяли національно-патріотичному вихованню. 22 червня відбувся захід «Вшанування жертв Другої Світової війни» - покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам у парку культури та відпочинку. Учасники заходу поклали квіти та вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Продовжився захід інформаційною годиною «22 червня - день скорботи».

24 червня напередодні 20-ї річниці прийняття Конституції України в Центрі був проведений тематичний захід. «Я – громадянин України». Діти ознайомились зі своїми правами та обов’язками, взяли участь у вікторині та зрозуміли, яке велике значення має Конституція для всіх людей.

Завдяки старанням адміністрації та педагогів МЦДЮ для вихованців майданчика були створені найкращі умови для розвитку та відпочинку.

 

Завдяки старанням адміністрації та педагогів МЦДЮ для вихованців майданчика відпочинку «Зіронька» були створені найкращі умови для розвитку та відпочинку.Завдяки старанням адміністрації та педагогів МЦДЮ для вихованців майданчика відпочинку «Зіронька» були створені найкращі умови для розвитку та відпочинку.Завдяки старанням адміністрації та педагогів МЦДЮ для вихованців майданчика відпочинку «Зіронька» були створені найкращі умови для розвитку та відпочинку.Завдяки старанням адміністрації та педагогів МЦДЮ для вихованців майданчика відпочинку «Зіронька» були створені найкращі умови для розвитку та відпочинку.Завдяки старанням адміністрації та педагогів МЦДЮ для вихованців майданчика відпочинку «Зіронька» були створені найкращі умови для розвитку та відпочинку.Завдяки старанням адміністрації та педагогів МЦДЮ для вихованців майданчика відпочинку «Зіронька» були створені найкращі умови для розвитку та відпочинку.Завдяки старанням адміністрації та педагогів МЦДЮ для вихованців майданчика відпочинку «Зіронька» були створені найкращі умови для розвитку та відпочинку.Завдяки старанням адміністрації та педагогів МЦДЮ для вихованців майданчика відпочинку «Зіронька» були створені найкращі умови для розвитку та відпочинку.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально