Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 93 гостя.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми

Переглядів: 924
01.07.2016 - 08:27
Відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми

30 червня 2016 року в Управлінні молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

На засіданні було розглянуто наступні питання:

  • Про роботу відділу молодіжної політики Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради спрямовану на духовний розвиток сім’ї, жінок, дітей та збереження народних традицій.
  • Про стан та організацію роботи з прийомними сім’ями на території Бахмутської міської ради.
  • Про стан роботи з питань нелегальної зайнятості, трудової міграції та запобігання торгівлі людьми з цільовими групами та незайнятим населенням.
  • Про зняття та постановку на профілактичний облік дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та зазнали насилля у родині.

Членами комісії було вирішено продовжувати проводити інформаційно-просвітницьку кампанію на території Бахмутської міської ради щодо попередження насильства в сім’ї, спрямовану на впровадження нових моральних і культурних цінностей у суспільну свідомість, а також  розповсюджувати інформаційні буклети серед населення Бахмутської міської ради з метою попередження потрапляння в ситуації торгівлі людьми, проявів різних форм насильства. Продовжувати надавати соціальні послуги та підтримку прийомним сім’ям.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально