Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 51 гість.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Вшанування 160-х роковин від дня народження І.Я.Франка у НВК №11 м. Бахмута

Переглядів: 1036
14.06.2016 - 13:51
Вшанування 160-х роковин від дня народження І.Я.Франка у НВК №11 м. Бахмута

Франко – визначна постать вітчизняної та світової історії і культури. Він – розум та серце нашого народу. Учні НВК №11, за ініціативою Управління освіти, вшанували пам'ять великого Каменяра. Низка заходів об’єднала учнів у вшануванні безсмертної пам’яті гордості України.

Учні 5-11 класів випустили стіннівки, у яких захоплювались різноманітним оригінальний світом казок Івана Франка, вклонялись його творчості. На круглому столі «Життєвий шлях Івана Франка» старшокласники згадували яскраві сторінки з життя письменника. Цікаво пройшла вікторина «Знавці творчості Франка», в якій взяли участь учні 5-6 класів. Вони із задоволенням відповідали на питання, творчо працювали у командах.

Учитель української мови та літератури Олена Тимошенко разом із учнями підготувала проект-презентацію «Тричі мені являлась любов», завдяки якому діти побачили, що життєва доля письменника стала прикладом того, як з-під низенької стріхи селянської хати можна сягнути піднебесних інтелектуальних висот і збагатити духовний спадок світової культури.

Конкурс виразного читання «Нащадки великого поета» пройшов для вихованців пришкільного табору «Усмішка». Педагог-організатор Наталя Полякова разом із вихователями підготувала презентацію «Вогонь батькової кузні» про дитячі роки Івана Франка. Переможці отримали дипломи.

Вшанування 160-х роковин від дня народження І.Я.Франка у НВК №11 м. БахмутаВшанування 160-х роковин від дня народження І.Я.Франка у НВК №11 м. БахмутаВшанування 160-х роковин від дня народження І.Я.Франка у НВК №11 м. БахмутаВшанування 160-х роковин від дня народження І.Я.Франка у НВК №11 м. Бахмута

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально