Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 94 гостя.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

«Вчимося жити разом» стартує у Бахмуті

Переглядів: 2392
07.06.2016 - 11:17
«Вчимося жити разом» стартує у Бахмуті

На базі Артемівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням розпочався триденний тренінг із «Методики викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» (компонент «Освіта на основі життєвих навичок»)» для вчителів початкової школи (з 06.06 по 08.06.2016).

Метою проекту «Вчимося жити разом», одного із складових ініціативи ЄС «Діти миру», є формування життєвих навичок та надання психосоціальної допомоги дітям, підліткам та родинам, постраждалим внаслідок конфлікту на сході України.

Проект реалізується Дитячим фондом «Здоров’я через освіту» та Національним університетом «Києво-Могилянська академія», які проводять заходи з формування у школярів життєвих навичок, що сприятимуть позитивній інтеграції в нове середовище, а також з надання дітям і родинам психосоціальної підтримки для підвищення їх здатності опиратися стресу.

Тренінги в нашому місті проводять регіональні тренери: Наталія Капінус, завідувач відділу початкової освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Олександр Коваленко, завідувач відділу атестації педагогічних кадрів та закладів освіти Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Ірина Оніщенко, методист міського методичного кабінету.

У перший день роботи педагоги ознайомилися з концепцією, змістом та методикою викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом», переглянули урок-тренінг. У наступні дні педагоги міста спробують себе в ролі тренерів.

Доброзичлива атмосфера, яка панувала під час проведення тренінгу заохочувала вчителів до активної і продуктивної діяльності. Бажаємо успіхів у подальшій роботі!

На базі Артемівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 розпочався триденний тренінг із «Методики викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» для вчителів початкової школи.На базі Артемівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 розпочався триденний тренінг із «Методики викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» для вчителів початкової школи.На базі Артемівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 розпочався триденний тренінг із «Методики викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» для вчителів початкової школи.На базі Артемівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 розпочався триденний тренінг із «Методики викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» для вчителів початкової школи.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально