Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 99 гостей.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Благодійний фонд «ДАР» привітав дітей міста Бахмута зі святом

Переглядів: 2409
02.06.2016 - 13:33
Благодійний фонд «ДАР» привітав дітей міста Бахмута зі святом

1 липня - день, коли ранок починається святковими заходами на честь дітей всього світу. У місті Бахмуті також традиційно з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей проводяться цікаві та веселі заходи.

Цього року в парку культури та відпочинку в рамках святкової програми функціонували розважальні майданчики для дітей різних вікових категорій та різних напрямків. Так, діти мали змогу взяти участь у інтелектуально-музичному майданчику «Ми – українці», флеш-мобі від МЦДЮ, майданчику «Малюнки на асфальті», туристичних та спортивних змаганнях.

Учнями школи №5 було організовано роботу майданчика за підтримки благодійного фонду «ДАР», на якому учасники заходів могли отримати солодкі подарунки, а також повітряні кульки, що сприяло дійсно святковому настрою дітей та їх батьків. Діти із задоволенням писали побажання миру, злагоди та процвітання рідному місту, благодійному фонду «ДАР» та дітям всього світу. Також учні школи взяли участь у роботі всіх розважальних майданчиків та отримали масу позитивних емоцій.

Діти та педагоги щиро вдячні благодійному фонду «ДАР», його засновнику Дмитру Реві за постійну турботу, опікування турботами підростаючого покоління.

1 липня - день, коли ранок починається святковими заходами на честь дітей всього світу. У місті Бахмуті також традиційно з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей проводяться цікаві та веселі заходи. 1 липня - день, коли ранок починається святковими заходами на честь дітей всього світу. У місті Бахмуті також традиційно з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей проводяться цікаві та веселі заходи. 1 липня - день, коли ранок починається святковими заходами на честь дітей всього світу. У місті Бахмуті також традиційно з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей проводяться цікаві та веселі заходи. 1 липня - день, коли ранок починається святковими заходами на честь дітей всього світу. У місті Бахмуті також традиційно з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей проводяться цікаві та веселі заходи. 1 липня - день, коли ранок починається святковими заходами на честь дітей всього світу. У місті Бахмуті також традиційно з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей проводяться цікаві та веселі заходи.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально