Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 30 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна державна адміністрація

Міське свято «Повір у мрію»

Переглядів: 10432
31.05.2011 - 12:40
Міське свято «Повір у мрію»

27.05.2011 р. під патронатом міського голови Реви О.О. та народного депутата України Реви Д.О. на площі  Артема відбулось  міське свято «Повір у мрію», присвячене випуску учнів 11-х класів. У святі прийняли участь 112 випускників та їх батьки ЗОШ №№ 2,5,12,13,17,18.

Під час проведення урочистих заходів  Лісова Катерина (ЗОШ №5) , Левченко Євген (ЗОШ №12), Неделько Марія (ЗОШ №12) отримали від міського голови золоті медалі, а Веремєнко Євгенія і Лохматова Ольга (ЗОШ №12)-срібні медалі. За традицією народний депутат України Рева Д.О. вручив медалістам золоті серця.

Переможці олімпіад та конкусів-захистів МАН отримали сертифікати на стипендії від Артемівської міської ради і цінні подарунки – це Міщенко Микола та Сазонов Віталій з ЗОШ №12, Попова Діана з ЗОШ №5.

Переможці творчих конкурсів - Конюхова Ксенія (ЗОШ №2), Лісова Катерина (ЗОШ №5), Мармута Ангеліна (ЗОШ №17), Віннік Людмила (ЗОШ №17), переможці спортивних конкурсів Ситник Дмитро (ЗОШ №5), Аліханов Маноліс (ЗОШ №5), Веремеєнко Євгенія (ЗОШ №12), Товстокоренко Олег (ЗОШ №13) також отримали цінні подарунки від міського голови за свої досягення.

Офіційну частину нагородження змінила неофіційна частина побажань юних учасників свята, батьків та друзів. Феєричним моментом був виступ байкерів. І за традицією свято завершилось  вальсом учнів,батьків, вчителів та гостей.

Міське свято «Повір у мрію»Міське свято «Повір у мрію»Міське свято «Повір у мрію»

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально