Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 183 гостя.

Рекомендуємо

Презедент України

У м. Бахмуті стартував фестиваль дитячої творчості «Зірки та зірочки 2016»

Переглядів: 2155
12.05.2016 - 13:45
У м. Бахмуті стартував фестиваль дитячої творчості «Зірки та зірочки 2016»

11 травня стартував фестиваль дитячої творчості «Зірки та зірочки», який щорічно збирає талановитих вихованців і творчих педагогів з дошкільних установ міста Артемівська, Часів Яру і Соледара. Цього року в ньому беруть участь близько 500 дошкільнят. Ініціатором фестивалю є Управління освіти Бахмутської міської ради та методичний кабінет.

Мета заходу - розвиток здібностей та інтересів дошкільнят, творчого потенціалу педагогів, формування художньо-продуктивної, мовної, особистісно-оціночної і соціально-комунікативної компетенцій вихованців дошкільних навчальних закладів.

Перше відділення міського фестивалю дитячої творчості «Зірки та зірочки 2016» пройшло на базі дошкільного навчального закладу №17 «Орлятко». У ньому взяли участь вихованці дошкільних навчальних закладів №14 «Барвінок» та №59 «Червона квіточка», навчально-виховного комплексу №23 «Сонечко» міста Соледара. Головний герой дійства Лунтик подорожував «Сонячною країною» і дізнався від дітей багато цікавого. Ретельно підібрані цікаві музичні номери, дитячі костюми, атрибути, сучасний музичний та медіасупровід сприяли створенню атмосфери свята. Маленькі таланти мали можливість розкрити свої здібності у різних номінаціях: «Вокал», «Хореографія», «Гра на дитячих музичних інструментах», «Грація в русі», «Художнє читання».

Найкращі виступи І відділення були відмічені дипломами Управління освіти Бахмутської міської ради:

  • у номінації «Вокал» - Драль Олександра (ДНЗ №59, керівник музичний Вікторія Біленко), Усатюк Матвій (ДНЗ №17, керівник музичний Юлія Лавріненко);
  • у номінації «Хореографія» - танцювальний колектив «Ромашка» (ДНЗ №59, керівник музичний Світлана Селенова), колектив «Веселий башмачок» (ДНЗ №17, керівник музичний Юлія Лавріненко);
  • у номінації «Художнє читання» - Балашова Вероніка (ДНЗ №59, керівник музичний Вікторія Біленко), Лискина Анастасія (ДНЗ №59, керівник музичний Світлана Селенова);
  • у номінації «Гра на дитячих музичних інструментах» - Єфімович Тимур (ДНЗ №59, керівник музичний Вікторія Біленко);
  • у номінації «Грація в русі» - творчий колектив «Грація» (ДНЗ №59, інструктор з фізкультури Ольга Біляєва).

Перше відділення показало, що фестиваль «Зірки та зірочки» дає учасникам величезний стимул, дарує віру в себе, відкриває нові творчі горизонти для зоряного шляху до сузір'я талантів.

11 травня стартував фестиваль дитячої творчості «Зірки та зірочки», який щорічно збирає талановитих вихованців і творчих педагогів з дошкільних установ міста Артемівська, Часів Яру і Соледара. Цього року в ньому беруть участь близько 500 дошкільнят. 11 травня стартував фестиваль дитячої творчості «Зірки та зірочки», який щорічно збирає талановитих вихованців і творчих педагогів з дошкільних установ міста Артемівська, Часів Яру і Соледара. Цього року в ньому беруть участь близько 500 дошкільнят. 11 травня стартував фестиваль дитячої творчості «Зірки та зірочки», який щорічно збирає талановитих вихованців і творчих педагогів з дошкільних установ міста Артемівська, Часів Яру і Соледара. Цього року в ньому беруть участь близько 500 дошкільнят. 11 травня стартував фестиваль дитячої творчості «Зірки та зірочки», який щорічно збирає талановитих вихованців і творчих педагогів з дошкільних установ міста Артемівська, Часів Яру і Соледара. Цього року в ньому беруть участь близько 500 дошкільнят. 11 травня стартував фестиваль дитячої творчості «Зірки та зірочки», який щорічно збирає талановитих вихованців і творчих педагогів з дошкільних установ міста Артемівська, Часів Яру і Соледара. Цього року в ньому беруть участь близько 500 дошкільнят. 11 травня стартував фестиваль дитячої творчості «Зірки та зірочки», який щорічно збирає талановитих вихованців і творчих педагогів з дошкільних установ міста Артемівська, Часів Яру і Соледара. Цього року в ньому беруть участь близько 500 дошкільнят. 11 травня стартував фестиваль дитячої творчості «Зірки та зірочки», який щорічно збирає талановитих вихованців і творчих педагогів з дошкільних установ міста Артемівська, Часів Яру і Соледара. Цього року в ньому беруть участь близько 500 дошкільнят.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально