Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 81 гість.

Рекомендуємо

Артемівське відділення Донецької ТПП

Заходи до 71-й річниці Перемоги у Другій Світовій війні у школі №14

Переглядів: 1711
11.05.2016 - 11:30
Заходи до 71-й річниці Перемоги у Другій Світовій війні у школі №14

З метою належного відзначення мужності та героїзму переможців нацизму у Другій світовій війні, видатного внеску українського народу у перемогу, вшанування пам'яті жертв війни, посилення державної підтримки ветеранів, учасників українського визвольного руху цього періоду, жертв нацистських переслідувань, а також виховання у дітей та учнівській молоді почуття патріотизму, національної гідності, готовності до захисту своєї держави, шанобливого ставлення до старшого покоління у Соледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №14 проведено ряд заходів.

6 травня учні школи, адміністрація, вчителі, батьки, запрошені учасники і діти Другої світовій війни, мешканці мікрорайону, воїни Збройних сил України взяли участь у мітингу, присвяченому 71 річниці Великої Перемоги, який пройшов у міському парку відпочинку біля пам’ятника Невідомого солдата. Мер міста Соледара Юрій Товстокоренко виступив перед присутніми із привітальним словом. Хвилиною мовчання вшанували учні школи та гості свята загиблих земляків-соледарців. Діти вручили ветеранам квіти та пообіцяли пам’ятати героїчні подвиги в ім’я Перемоги та мирного життя наступних поколінь. Після мітингу відбулося покладання живих квітів до пам’ятника Невідомого солдата.

З 1 по 8 травня у школі проходила акція «Привітай ветерана», під час якої учні 1-9 класів привітали зі святом більше восьмидесяти учасників та дітей другої Світової війни, які проживають на мікрорайоні. Готуючись до акції школярі разом із класними керівниками та батьками заздалегідь підготували для них саморобні листівки і подарували їх кожному особисто. Люди, які на власні очі бачили жахи війни і пережили страшне лихо, дякували і бажали сучасним учням мирного і щасливого майбутнього.

Більше тридцяти учнів 1-4 класів взяли участь у шкільному конкурсі малюнків «Велика Перемога очима школярів». У роботах учні показали своє ставлення до жахливих подій страшної війни. Багато малюнків було присвячено щасливому, мирному дитинству. Журі, у склад якого увійшли учитель загально технічних дисциплін Михайло Моісєєв, педагог-організатор Ольга Борисова, практичний психолог Тетяна Швачко, підводячи підсумки, ураховували самостійність виконання роботи, техніку виконання і розкриття теми конкурсу. Переможцями конкурсу стали: 1 місце – Куляушкін Кирил і Рашевська Софія, учні 3 класу (класний керівник Раїса Мирошниченко), 2 місце – Діденкул Марія, Ворушило Денис і Данило, Кушниренко Кирило (3 клас), 3 місце – Алфімов Єгор (3 клас) і Хархадінова Оксана (5 клас, класний керівник Моісєєва Тетяна).

9 травня учні та вчителі школи, батьки, мешканці міста та керівництво, депутати Соледарської міської ради, воїни Збройних сил України, учасники та діти другої Світової війни взяли участь у Ході Пам’яті до братської могили у міському парку відпочинку. Колона пройшла центральними вулицями міста і зібралася біля священного місця – пам’ятника загиблим героям-землякам, де була проведена панихида за загиблими. Святковий концерт, виставку дитячих малюнків підготували учні школи, семикласники Олександр Кравсун, Олександр Новохрост і Даниїл Чернишов здійснили запуск летючих змій. Воїни Збройних сил України пригостили усіх бажаючих солдатською кашею.

Не щезне в пам'яті людській, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашистськими загарбниками.

Заходи до 71-й річниці Перемоги у Другій Світовій війні у школі №14Заходи до 71-й річниці Перемоги у Другій Світовій війні у школі №14Заходи до 71-й річниці Перемоги у Другій Світовій війні у школі №14Заходи до 71-й річниці Перемоги у Другій Світовій війні у школі №14Заходи до 71-й річниці Перемоги у Другій Світовій війні у школі №14

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально