Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 19 гостей.

Рекомендуємо

Презедент України

Пам’ятати, щоб перемагати

Переглядів: 1164
11.05.2016 - 11:28
Пам’ятати, щоб перемагати

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу у Другій Світовій війні, його вагомого внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції; засвідчення поваги до всіх борців проти нацизму; увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності у школі №10 м. Бахмута проведено ряд заходів.

Учні 6-Б класу на чолі з адміністрацією школи та разом з ветеранами міста взяли участь у покладанні квітів до Пам’ятника воїнам-землякам, пов’язаного з подіями 1941-1945 років (вул. П. Лумумби, 80). Діти і дорослі із зацікавленістю слухали історичну довідку про пам’ятник, над яким школа взяла шефство. У День Пам’яті та примирення у школі проведено уроки мужності «Це потрібно не мертвим, це потрібно живим» для учнів 1-4 та 8-9 класів та історичні хвилини на уроках історії «Пам’ятати, щоб перемагати» (6-11 класи). На виховних годинах учні 10-11 класів взяли участь у віртуальній екскурсії за матеріалами виставки «Українська Друга світова» та перегляді відеоматеріалів, підготовлених Українським інститутом національної пам'яті. Проведення заходів супроводжувалося тематичною виставкою літератури у шкільній бібліотеці «Ніхто не забутий, ніщо не забуте». Урочисто пройшла година пам’яті до Дня Перемоги «Вклонимося величним тим рокам». У ній взяли участь учні 1-11 класів, які своїми виступами, піснями, віршами передавали своє відношення до часів Другої Світової війни та подій сьогодення. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих і у 1939-1945, і у 2014-2016 роках.

Традиційним для учнів середньої та старшої ланки є відвідування та привітання ветеранів та дітей війни. Нажаль, з кожними роком їх стає все менше.

Педагогічний колектив школи взяв участь у святковій ході, хвилині пам’яті біля меморіального комплексу «Братська могила партизан громадянської війни 1919 року та радянських воїнів 1943 року» та у покладанні квітів до меморіального комплексу «Обеліск Слави».

Пам’ятати, щоб перемагатиПам’ятати, щоб перемагатиПам’ятати, щоб перемагатиПам’ятати, щоб перемагатиПам’ятати, щоб перемагати

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально