Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 66 гостей.

Рекомендуємо

Урядовий портал

У Бахмуті пройшли святкові заходи з нагоди травневих свят

Переглядів: 1376
03.05.2016 - 10:09
У Бахмуті пройшли святкові заходи з нагоди травневих свят

У перші травневі свята мешканці та гості міста мали змогу як слід розважитись та весело провести свій час.

Відкриття сезону роботи міського парку пройшло весело та яскраво. Святковий настрій дарували у кожному куточку парку, ряд заходів розпочала міська бібліотека для дітей. Разом з організаторами дітлахі, танцювали, грали у цікаві ігри та приймали участь у різних конкурсах.

Після невеличкої перерви з маленькими учасниками прийшла познайомитись клоун Іриска. Разом з нею та іншими працівниками міського центру дітей та юнацтва малеча приймала участь у флешмобі та запальних танцях. Також присутні мали змогу завітати до студії аквагриму.

О 12.00 відбулася  «Зустріч друзів» - відкриття літнього сезону міським народним будинком верхньому міському парку культури і відпочинку, а після цього пройшов танцювальний майстер-клас з сальси від колективу кубинських танців «Варадеро». До майстер-класу долучилися усі – від мала до велика: дітлахи та дорослі с запалом вивчали нові рухи та танцювали під керівництвом тренера сальси Алехандро Діаса.

Продовжила святкові заходи концертна програма за участю духового оркестру Артемівського музичного училища ім. І. Карабиця, а заключним дійством свята став концерт «Бахмутська весна» за участю груп «The brothers» та «БухарестЪ».

У Бахмуті пройшли святкові заходи з нагоди травневих свят У перші травневі свята мешканці та гості міста мали змогу як слід розважитись та весело провести свій час. У Бахмуті пройшли святкові заходи з нагоди травневих свят У перші травневі свята мешканці та гості міста мали змогу як слід розважитись та весело провести свій час. У Бахмуті пройшли святкові заходи з нагоди травневих свят У перші травневі свята мешканці та гості міста мали змогу як слід розважитись та весело провести свій час. У Бахмуті пройшли святкові заходи з нагоди травневих свят У перші травневі свята мешканці та гості міста мали змогу як слід розважитись та весело провести свій час. У Бахмуті пройшли святкові заходи з нагоди травневих свят У перші травневі свята мешканці та гості міста мали змогу як слід розважитись та весело провести свій час. У Бахмуті пройшли святкові заходи з нагоди травневих свят У перші травневі свята мешканці та гості міста мали змогу як слід розважитись та весело провести свій час. У Бахмуті пройшли святкові заходи з нагоди травневих свят У перші травневі свята мешканці та гості міста мали змогу як слід розважитись та весело провести свій час. У Бахмуті пройшли святкові заходи з нагоди травневих свят У перші травневі свята мешканці та гості міста мали змогу як слід розважитись та весело провести свій час. У Бахмуті пройшли святкові заходи з нагоди травневих свят У перші травневі свята мешканці та гості міста мали змогу як слід розважитись та весело провести свій час. У Бахмуті пройшли святкові заходи з нагоди травневих свят У перші травневі свята мешканці та гості міста мали змогу як слід розважитись та весело провести свій час.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально