Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 66 гостей.

Рекомендуємо

ExportUA

Учні та педагоги Бахмута – активні учасники обласної інтерактивної виставки

Переглядів: 1174
26.04.2016 - 13:09
Учні та педагоги Бахмута – активні учасники обласної інтерактивної виставки

Учні та педагоги м. Бахмута прийняли активну участь у виставці «Європейський досвід в українській освіті педагогів» під час проведення регіональної науково-практичної конференції «Проектування індивідуальної траєкторії розвитку педагогів в умовах інтеграції», яка відбулася 25 квітня у м.Краматорську.

Виставка проводилась у форматі інтерактива за наступними векторами: мистецький майданчик «Пізнаємо Європу», у якому ефектно виступили учні НВК №11 з літературно-музичною композицією «Від Шекспіра до сучасності», флешмоб «Україна - це Європа», в межах якого учні ЗОШ №5 яскраво популяризували ідею євроінтеграції України.

Міський методичний кабінет представив кращий методичний та педагогічний досвід працівників щодо побудови індивідуальної освітньої траєкторії у контексті євроінтеграції України у номінації «Методичний майданчик «Крокуємо в Європу». На виставці були представлені проекти, методичні розробки, портфоліо вчителів та методистів, що є лідерами освіти Донеччини: завідувача ММК Ніли Лисюк, методистів ММК Олени Мирошниченко, Ірини Нікітіної, Ірини Оніщенко, Наталі Томачинської, учителів міста Ольги Петриченко, Олени Архангельської, Тетяни Донченко, Олександра Савельєва, Наталі Подзерко, Рімми Морозової, Тетяни Трубеко. За участь у виставці учителі отримали сертифікати. У роботі конференції з досвіду роботи прийняли участь педагоги НВК №11 Оксана Валика, учитель французької мови, та Альона Жукова-Якубчак, учитель української мови та літератури. Тези їх доповідей опубліковано у збірнику матеріалів конференції.

25 квітня у м.Краматорську  виставка «Європейський досвід в українській освіті педагогів» в рамках регіональної науково-практичної конференції «Проектування індивідуальної траєкторії розвитку педагогів в умовах інтеграції».25 квітня у м.Краматорську  виставка «Європейський досвід в українській освіті педагогів» в рамках регіональної науково-практичної конференції «Проектування індивідуальної траєкторії розвитку педагогів в умовах інтеграції».25 квітня у м.Краматорську  виставка «Європейський досвід в українській освіті педагогів» в рамках регіональної науково-практичної конференції «Проектування індивідуальної траєкторії розвитку педагогів в умовах інтеграції».25 квітня у м.Краматорську  виставка «Європейський досвід в українській освіті педагогів» в рамках регіональної науково-практичної конференції «Проектування індивідуальної траєкторії розвитку педагогів в умовах інтеграції».

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально