Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 87 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

День спорту та здоров’я в ДВУОР ім. С. Бубки

Переглядів: 1354
19.04.2016 - 15:31
День спорту та здоров’я в ДВУОР ім. С. Бубки

Квітень – розпал весни, коли все в природі прокинулось, зеленіє та розквітає. В такі дні нібито відкривається друге дихання, з’являється бажання брати  нові рекорди. Тож недарма Міжнародний день спорту відзначається навесні, а саме – 6 квітня. Спорт тісно пов'язаний зі здоров’ям. Як в народі кажуть, в здоровому тілі – здоровий дух. Всесвітній день здоров’я традиційно відзначається 7 квітня. Цим двом знаменним датам був присвячений  тематичний День спорту та здоров’я, який пройшов 14 квітня в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву  ім. С. Бубки. День був насичений спортивними та виховними заходами, зорієнтованими на виховання здорових спортсменів, майбутніх олімпійських чемпіонів.

День спорту та здоров’я розпочався з загальноучилищного  ранкового тренування. На тематичній  лінійці вихованці закладу отримали інформацію про історію виникнення Міжнародного дня спорту та Всесвітнього дня здоров’я,  а  кращі спортсмени були нагороджені  грамотами та  вимпелами, які вони вибороли в нелегких спортивних  змаганнях. Цікавими та пізнавальними були  години здоров’я  у 7 – 9 класах «Шкідливі звички мати – себе не поважати» і  в 10-11 класах та студентських групах «Шкідливі звички – шлях у безодню», організовані медпрацівниками училища, під час яких  учні та студенти прослухали лекції, розгадали кросворди, ознайомилися з виставкою літератури на відповідну тематику, а для старших вихованців було проведено анкетування.

В цей день пройшла матчева зустріч з волейболу між командами ДВУОР ім. С. Бубки та КДЮСШ  №1. Футбольна команда училища  відвідала вихованців дитячого садка «Світлячок» і провела з ними  цікавий футбольний матч. З метою підготовки до Всеукраїнських змагань з дзюдо були проведені показові схватки дзюдоїстів. Спортсмени відділення боротьби вільної  провели показові виступи та змагальні схватки. В цей день відбувся  навчальний семінар за програмою «Дитяча легка атлетика».

Протягом тематичного Дня працювали дві виставки: дитячих малюнків на тему «Спорт і ми – навіки разом!» та  стіннівок, приурочених до Міжнародного дня спорту та Всесвітнього дня здоров’я.

Для вихованців училища була організована екскурсія до соляної шахти  м. Соледар, з якої вони повернулися в хорошому настрої та з масою позитивних вражень.

А завершився День спорту та здоров’я  веселою конкурсно-пізнавальною програмою «Здорове покоління – здорова нація», в ході  якої вихованці змагалися у вікторині та в веселих  рухливих конкурсах.

Насичено і різноманітно  пройшов День спорту і здоров’я у ДВУОР   ім. С. Бубки. А  хіба ж  могло бути інакше?!

14 квітня в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С. Бубки провели тематичний День спорту та здоров’я.14 квітня в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С. Бубки провели тематичний День спорту та здоров’я.14 квітня в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С. Бубки провели тематичний День спорту та здоров’я.14 квітня в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С. Бубки провели тематичний День спорту та здоров’я.14 квітня в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С. Бубки провели тематичний День спорту та здоров’я.14 квітня в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С. Бубки провели тематичний День спорту та здоров’я.14 квітня в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С. Бубки провели тематичний День спорту та здоров’я.14 квітня в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С. Бубки провели тематичний День спорту та здоров’я.14 квітня в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С. Бубки провели тематичний День спорту та здоров’я.14 квітня в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С. Бубки провели тематичний День спорту та здоров’я.14 квітня в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С. Бубки провели тематичний День спорту та здоров’я.14 квітня в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С. Бубки провели тематичний День спорту та здоров’я.

Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма державної підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально