Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 19 гостей.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

«Завжди вірте в себе – і успіх обов’язково прийде!» – девіз І літературного воркшопу

Переглядів: 2768
06.04.2016 - 10:11
«Завжди вірте в себе – і успіх обов’язково прийде!» – девіз І літературного воркшопу

Учні Артемівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 взяли участь у І регіональному літературному воркшопі (майстерня літературного слова). Згідно з міжнародною програмою обмінів «Платформа національних обмінів» Центру культурного менеджменту, за підтримки Національного фонду підтримки демократії (США), з метою залучення літературно й поетично обдарованих школярів до розвитку письменницької майстерності українською мовою, популяризації українського слова, можливості письма рідною мовою, профорієнтації у м. Краматорськ на базі молодіжної платформи «Вільна хата» було започатковано проект – І регіональний літературний воркшоп.

Переможці та учасники міських конкурсів, Катерина Голованьова (8-А кл.), Валерія Лященко (9-А кл.) та Юлія Таран (11 кл.) під керівництвом учителя української мови та літератури Олени Гордієнко, отримали унікальну можливість живого спілкування з сучасними письменниками Олександром Михедом, Любкою Дерешем та кінорежисером Олександром Ратієм, які поділилися теорією і практичним інструментарієм письма, нормами сюжетно-композиційної організації тексту, психології творчого процесу. Захід проходив у невимушеній атмосфері: учні ставили запитання письменникам, питали поради щодо написання власних творів, сперечалися щодо літературних уподобань, слухали сучасні й класичні музичні твори, брали участь у режисерській постановці майбутнього кіносценарію.

По закінченню воркшопу діти отримали сертифікати, книги у подарунок. Та найбільшим подарунком для всіх учасників майстерні літературного слова була порада, почута з уст митців сучасного пера: «Завжди вірте в себе – і успіх обов’язково прийде!»

Учні Артемівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 взяли участь у І регіональному літературному воркшопі (майстерня літературного слова). Учні Артемівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 взяли участь у І регіональному літературному воркшопі (майстерня літературного слова). Учні Артемівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 взяли участь у І регіональному літературному воркшопі (майстерня літературного слова).

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально