Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 88 гостей.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Зустрічаймо пернатих друзів

Переглядів: 1309
06.04.2016 - 09:03
Зустрічаймо пернатих друзів

В рамках місячника екологічного виховання відповідно до плану роботи відділу освіти Артемівської міської ради, першого квітня учні НВК №11 стали ініціаторами екологічного заходу «Зустрічаймо пернатих друзів» та провели акцію «Репортаж зі шпаківні».

Учні виготовили власноруч шпаківні, пофарбували їх та прикріпили на деревах у міському парку відпочинку. Такі заходи виховують у дітей доброту, любов до природи, показують, що робота із захисту навколишнього середовища може бути цікавою, веселою та творчою!

Першого квітня учні НВК №11 стали ініціаторами екологічного заходу «Зустрічаймо пернатих друзів» та провели акцію «Репортаж зі шпаківні». Учні виготовили власноруч шпаківні, пофарбували їх та прикріпили на деревах у міському парку відпочинку. Першого квітня учні НВК №11 стали ініціаторами екологічного заходу «Зустрічаймо пернатих друзів» та провели акцію «Репортаж зі шпаківні». Учні виготовили власноруч шпаківні, пофарбували їх та прикріпили на деревах у міському парку відпочинку. Першого квітня учні НВК №11 стали ініціаторами екологічного заходу «Зустрічаймо пернатих друзів» та провели акцію «Репортаж зі шпаківні». Учні виготовили власноруч шпаківні, пофарбували їх та прикріпили на деревах у міському парку відпочинку.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально