Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 49 гостей.

Рекомендуємо

Офійний сайт Соледарської міської ради

Зустрічаймо пернатих друзів

Переглядів: 1184
06.04.2016 - 09:03
Зустрічаймо пернатих друзів

В рамках місячника екологічного виховання відповідно до плану роботи відділу освіти Артемівської міської ради, першого квітня учні НВК №11 стали ініціаторами екологічного заходу «Зустрічаймо пернатих друзів» та провели акцію «Репортаж зі шпаківні».

Учні виготовили власноруч шпаківні, пофарбували їх та прикріпили на деревах у міському парку відпочинку. Такі заходи виховують у дітей доброту, любов до природи, показують, що робота із захисту навколишнього середовища може бути цікавою, веселою та творчою!

Першого квітня учні НВК №11 стали ініціаторами екологічного заходу «Зустрічаймо пернатих друзів» та провели акцію «Репортаж зі шпаківні». Учні виготовили власноруч шпаківні, пофарбували їх та прикріпили на деревах у міському парку відпочинку. Першого квітня учні НВК №11 стали ініціаторами екологічного заходу «Зустрічаймо пернатих друзів» та провели акцію «Репортаж зі шпаківні». Учні виготовили власноруч шпаківні, пофарбували їх та прикріпили на деревах у міському парку відпочинку. Першого квітня учні НВК №11 стали ініціаторами екологічного заходу «Зустрічаймо пернатих друзів» та провели акцію «Репортаж зі шпаківні». Учні виготовили власноруч шпаківні, пофарбували їх та прикріпили на деревах у міському парку відпочинку.

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально