Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 50 гостей.

Рекомендуємо

Баннер Донецкой торгово-промышленной палаты

Відкриваємо світ з англійською

Переглядів: 1372
29.02.2016 - 14:35
Відкриваємо світ з англійською

Згідно з міським планом заходів відділу освіти Артемівської міської ради, на виконання Указу Президента України «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні» з 22.02. по 26.02.2016р. в Артемівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №18 проводився Тиждень англійської мови, протягом якого було проведено різноманітні класні та загальношкільні заходи.

Яскравим відкриттям тижня став літературно-музичний захід «We Discover the World with English». На одній сцені учні 5-9 класів декламували вірші та співали англійською мовою. Одинадцятикласники прийняли участь у конкурсі есе англійською мовою «The Prospects that the Knowledge of English Opens for Me». Четверокласники змагались у конкурсі на краще декламування англійською. Учні 6 класів подарували зустріч з казковими героями учням 2 класів, запросивши їх на драматизацію «The House in the Wood». А третьокласники поринули у багатокольоровий світ природи на тематичному позакласному заході «The Seasons».

Завершився Тиждень яскравою виставкою плакатів та ілюстрацій «English in Our Life», яка була наповнена побажаннями один одному подальших успіхів в оволодінні іноземними мовами як засобом полікультурного спілкування.

З 22.02. по 26.02.2016р. в Артемівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №18 проводився Тиждень англійської мови, протягом якого було проведено різноманітні класні та загальношкільні заходи.З 22.02. по 26.02.2016р. в Артемівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №18 проводився Тиждень англійської мови, протягом якого було проведено різноманітні класні та загальношкільні заходи.З 22.02. по 26.02.2016р. в Артемівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №18 проводився Тиждень англійської мови, протягом якого було проведено різноманітні класні та загальношкільні заходи.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально