Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 1 користувач та 50 гостей.

Рекомендуємо

Донецька обласна рада

Ми – Українці! Ми прагнемо свободи, демократії, миру та Єдності!

Переглядів: 1545
23.02.2016 - 12:49
Ми – Українці! Ми прагнемо свободи, демократії, миру та Єдності!

Напередодні Дня Небесної сотні учні та педагоги Артемівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 провели мітинг-реквієм, присвячений Революції гідності, де вшанували пам’ять полеглих за волю та єдність України.

Серйозний настрій передався всім учасникам заходу: державний Гімн України, хвилина мовчання, змістовний виступ ведучих – все це допомогло сприяти та усвідомити велич подвигу співвітчизників, які віддали найдорожче – життя – за свободу України.

Найбільшої емоційної напруги мітинг досяг у той час, коли звучали слова пам’яті про Дмитра Чернявського, випускника школи №18, який загинув у боротьбі за щасливе майбутнє нашої держави.

Головною ідеєю реквієму став заклик до консолідації суспільства навколо героїчної самопожертви борців за демократичні ідеали України.

Виховна мета була досягнута у повному обсязі: учні не тільки доторкнулися до трагічних подій, але й перейнялися почуттям патріотизму та гордості за славне минуле та сьогодення свого народу.

Напередодні Дня Небесної сотні учні та педагоги Артемівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 провели мітинг-реквієм, присвячений Революції гідності, де вшанували пам’ять полеглих за волю та єдність України.Напередодні Дня Небесної сотні учні та педагоги Артемівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 провели мітинг-реквієм, присвячений Революції гідності, де вшанували пам’ять полеглих за волю та єдність України.Напередодні Дня Небесної сотні учні та педагоги Артемівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 провели мітинг-реквієм, присвячений Революції гідності, де вшанували пам’ять полеглих за волю та єдність України.

Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально