Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 23 гостя.

Рекомендуємо

ExportUA

Підсумки діяльності дошкільних установ за 2015 рік підведені на нараді керівників у м. Артемівську

Переглядів: 1002
01.02.2016 - 12:18
Підсумки діяльності дошкільних установ за 2015 рік підведені на нараді керівників у м. Артемівську

У кінці січня 2016 року у конференц-залі відділу освіти Артемівської міської ради відбулась нарада завідувачів дошкільних навчальних закладів.

Провели нараду спеціалісти відділу освіти Тетяна Коломак, Вікторія Рязанцева за участю представників Артемівського райуправління головного управління Держсанепідемслужби у Донецькій області Анатолія Кокойла, Олени Родняної, головного бухгалтера централізованої бухгалтерії Ольги Віснянкіної, методиста міського методичного кабінету Ірини Нікітіної, завідувачів дошкільних навчальних закладів.

З аналізом розвитку дошкільної освіти у 2015 році за підсумками річного та статистичного (85-к) звітів виступила головний спеціаліст Тетяна Коломак, яка зазначила, що станом на 01.01.2016 року функціонує 27 дошкільних навчальних закладів та 2 навчально-виховних комплекси, в яких працює 183 групи, що на 4 менше, ніж у 2014 році. Закрито по 1 групі в дитячих садках №№ 34, 39, 52, 56. Усього в дошкільних установах здійснюють освітню діяльність 43 ясельні групи та 140 дошкільних груп, в яких виховується 3673 дитини: 746 - раннього віку та 2927 дошкільнят, в тому числі 131 дитина - учні 6-річного віку. В дитячих садках на 100 місцях виховується 105 дітей. Продовжують роботу 40 спеціальних груп, які відвідують 680 дітей (22 групи для дітей з вадами мови, 5 груп – для дітей з затримкою психічного розвитку, 9 – для дітей з вадами зору, 4 - для дітей з вадами інтелекту) та 21 санаторна група (5 тубвіражних груп, 16 - для дітей часто довго хворіючих), в яких 434 дитини дошкільного віку отримують лікувально-корекційну допомогу.

Населення території Артемівської міської ради повністю забезпечене місцями в дошкільних навчальних закладах, черга на зарахування дітей до дошкільної установи відсутня. Протягом 2015 року до дитячих садків було прийнято 1464 дітей, з них - 829 дітей від 3 до 6 років.

Пріоритетним напрямком діяльності дошкільних закладів у 2015 році було розвиток індивідуальних здібностей дітей, самореалізація їх творчого потенціалу, розширення можливості соціалізації дітей, забезпечення наступності між дошкільною та початковою ланками освіти, на що і була націлена робота 106 груп з пріоритетним напрямком освітньої діяльності, які відвідують 2212 дітей, що становить 75% від загальної кількості дітей дошкільного віку, серед них: 12 груп гуманітарного напрямку (255 дітей), 22 групи художньо-естетичного напрямку (491 дитина), 35 груп фізкультурно-оздоровчого напрямку (732 дитини), 13 груп еколого - валеологічного спрямування (290 дітей), з розвитку математичних здібностей - 14 груп (304 дитини), з навчання іноземної мови - 6 груп (64 дитини), з навчання комп’ютеру - 4 групи (76 дітей).

Конституційне право батьків навчати дітей державною мовою в місті забезпечують 15 дошкільних навчальних закладів (52%). У 13 двомовних дошкільних установах працюють 63 групи з поглибленим вивченням української мови. Кількість дітей, які виховуються та навчаються державною мовою, становить 2841 дитина, що складає 77% від загальної кількості дошкільників.

Навчально-виховний процес у дошкільних навчальних закладах відділу освіти забезпечують 452 педагоги. Якісний склад педагогічних працівників залишається майже стабільним. Повну вищу педагогічну освіту мають 187 педагогів, що становить 42%, неповну вищу педагогічну освіту - 259 педагогів (58%).

Про дотримання основних санітарно-гігієнічних вимог та стан здоров’я дітей в дошкільних навчальних закладах доповіли Анатолій Кокойло, завідувач відділом лабораторних досліджень, та Олена Родняна, помічник лікаря Артемівського райуправління головного управління Держсанепідемслужби у Донецькій області. Після ґрунтовного якісного аналізу з вищеозначеного напрямку завідувачі дошкільних закладів №16 Чичайкіна Юлія, №18 Єщенко Ганна, №25 Сухорученко Євгенія, в.о.завідувача ДНЗ №6 Пахомова Наталя звітували щодо причин підвищеного рівня захворюваності в порівнянні з середньоміськими показниками та здійснення мір з профілактики та зниження загальної захворюваності.

З результатами виконання рекомендацій міських семінарів для завідувачів та вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів присутніх ознайомила методист міського методичного кабінету Ірина Нікітіна, яка у виступі окреслила перспективи подальшої роботи педагогічних колективів.

У ході наради головний бухгалтер відділу освіти Ольга Віснянкіна проаналізувала стан підготовки та проведення інвентаризації в дитячих установах, дала позитивну оцінку діяльності адміністрацій дошкільних навчальних закладів з цього питання.

Керівники дошкільних установ мали змогу обговорити лист Міністерства освіти і науки України від 15.01.2016 № 01/9-20 «Щодо спалаху поліомієліту в Україні», визначити пріоритетні шляхи організації просвітницької роботи з батьками.

На основі узагальнення та аналізу обговорених питань керівниками колегіально були вироблені рішення щодо подальшої роботи.

У кінці січня 2016 року у конференц-залі відділу освіти Артемівської міської ради відбулась нарада завідувачів дошкільних навчальних закладів.У кінці січня 2016 року у конференц-залі відділу освіти Артемівської міської ради відбулась нарада завідувачів дошкільних навчальних закладів.

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально