Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 75 гостей.

Рекомендуємо

Школа мистецтв м.Артемівська

Відбулося відкриття Артемівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Переглядів: 2438
20.01.2016 - 11:27
Відбулося відкриття Артемівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Сьогодні у Артемівську-Бахмуті пройшло урочисте відкриття, після реконструкції та капітального ремонту, Артемівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

На презентацію оновленого об’єкту  прибули: міський голова Олексій Рева, Віктор Андрусів – заступник керівника Донецької ОДА, керівник програми розвитку ООН в Україні Кунал Дхар, менеджер проекту «Відновлення соціальних послуг і налагодження миру в Донецькій і Луганській областях» Юрій Совко, та координатор проекту в Донецькій області Володимир Арєдов.

«Соціальний захист дітей з інвалідністю, розвиток їх творчих здібностей та адаптація їх в суспільстві завжди були пріоритетними напрямками роботи міської ради. Робота з 377 дітьми цієї категорії є важливою і необхідною для того, щоб кожен з них зміг повноцінно жити і комфортно взаємодіяти з суспільством», - відзначив міський голова Олексій Рева.

Директор благодійного фонду «ДАР», Людмила Газіна висловила слова подяки реалізаторам проекту та від фонду подарувала килимове покриття та жалюзі для дитячого клубу «Промінчик» для дітей з обмеженими можливостями.

З метою створення сприятливих умов для роботи з дітьми – інвалідами та молодими інвалідами Артемівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді влітку прийняв участь у проекті по програмі розвитку ООН «Відновлення соціальних послуг і налагодження миру в Донецькій і Луганській областях» та виграли грант на суму 4,19 млн. гривень для реалізації проекту «Ти не сам. Забудь, що ти один!».

Основна мета проекту - це соціальний захист дітей – інвалідів, розвиток їх творчих здібностей, відродження емоційного контакту, налагодження довірливих відносин, адаптація в умовах навколишнього світу і залучення їх до активного способу життя.

Завдяки фінансуванню Уряду Японії та за підтримки місцевого бюджету, тепер в Артемівську-Бахмуті діти з обмеженими можливостями зможуть отримувати якісно новий рівень допомоги від робітників Артемівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Відбулося відкриття Артемівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молодіВідбулося відкриття Артемівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молодіВідбулося відкриття Артемівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молодіВідбулося відкриття Артемівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молодіВідбулося відкриття Артемівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молодіВідбулося відкриття Артемівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молодіВідбулося відкриття Артемівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молодіВідбулося відкриття Артемівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молодіВідбулося відкриття Артемівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молодіВідбулося відкриття Артемівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молодіВідбулося відкриття Артемівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молодіВідбулося відкриття Артемівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молодіВідбулося відкриття Артемівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молодіВідбулося відкриття Артемівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молодіВідбулося відкриття Артемівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молодіВідбулося відкриття Артемівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально