Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

Ресурсний центр підтримки ОСББ міста Бахмут

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


Комунальний заклад охорони здоров’я «Центр первичной медицинской (медико-санитарной) помощи Бахмутского городского совета»


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниСтатистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 65 гостей.

Рекомендуємо

 Краеведческий музей г. Артемовск

Відзначення Всеукраїнського тижня права у навчальних закладах відділу освіти Артемівської міської ради

Переглядів: 1740
15.12.2015 - 13:01
Відзначення Всеукраїнського тижня права у навчальних закладах відділу освіти Артемівської міської ради

На виконання Указу Президента України від 08.12.2008 № 1149/2008 «Про Всеукраїнський тиждень права», з метою підвищення рівня правової освіти учнів та вихованців навчальних закладів, створення належних умов для набуття правових знань, а також забезпечення їх конституційного права знати свої права і обов’язки з 07.12.2015 по 11.12.2015 року у навчальних закладах відділу освіти Артемівської міської ради проведено Всеукраїнський тиждень права.

У рамках Тижня для учнів 1-11 класів шкіл та вихованців гуртків позашкілля м. Артемівська, Часів Яру та Соледара проведено виховні години, години спілкування, тематичні бесіди «Права людини в Конституції України», «Вчинок і відповідальність», «Прав без обов’язків не буває», «Конвенція про права дитини», «Захист прав дитини в Україні»; круглі столи «Твої права та обов’язки», «Кожен має право…», «Реалізація прав людини в сучасному українському суспільстві», «Що означає бути громадянином і патріотом України»; правові брейн-ринги, турніри знавців права, вікторини: «Я і мої права», «Чи бувають права без обов’язків?»

На базі Артемівської школи №12 відбувся «круглий стіл» за участю вчителів правознавства «Формування правової культури учнів з метою уникнення правопорушень на уроках правознавства і в позаурочний час».

10 грудня всі навчальні заклади провели Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини. Того ж дня на базі Артемівського НВК №11 близько 30 учнів з міст Артемівська, Часів Яру, Соледара, Тернополя, Рубіжного, Дніпропетровська, Сєвєродонецька, Артемівського району виступили зі своїми доповідями на відкритому регіональному учнівсько-студентському форумі «Документ, який пережив століття. Історія, право, сучасність» (до 800-річчя прийняття Хартії вільностей), організатором якого виступили відділ освіти Артемівської міської ради, а також Заслужений працівник освіти України, учитель правознавства НВК №11 Володимир Сутковий.

Закінчився Тиждень діловою грою для лідерів «Проектуємо своє завтра», який відбувся в Артемівському міському Центрі дітей та юнацтва.

Протягом тижня у бібліотеках навчальних закладів працювали виставки літератури з питань прав людини і дитини та їх дотримання в Україні та світі: «Права людини: від витоків до сьогодення», «Знай та поважай свої права», «Я і закон», «Правова освіта»; конкурси-виставки малюнків, плакатів, стіннівок: «Права людини починаються з прав дитини», «Права та обов’язки школярів», «Діти під захистом закону».

Становлення правової свідомості – один з основних напрямів формування громадянина. У сім'ї та в школі дитина повинна не тільки навчитися поважати закони, відстоювати свої права та свободи, але й поважати чужі, толерантно ставитись до інших поглядів, шанувати права людей на самовираження, власні культурні цінності, вибір конфесій, участь у політичному житті тощо. Все це надзвичайно важлива сфера виховання, передусім з точки зору потреб державотворення.

З 07.12.2015 по 11.12.2015 року у навчальних закладах відділу освіти Артемівської міської ради проведено Всеукраїнський тиждень праваЗ 07.12.2015 по 11.12.2015 року у навчальних закладах відділу освіти Артемівської міської ради проведено Всеукраїнський тиждень праваЗ 07.12.2015 по 11.12.2015 року у навчальних закладах відділу освіти Артемівської міської ради проведено Всеукраїнський тиждень праваЗ 07.12.2015 по 11.12.2015 року у навчальних закладах відділу освіти Артемівської міської ради проведено Всеукраїнський тиждень праваЗ 07.12.2015 по 11.12.2015 року у навчальних закладах відділу освіти Артемівської міської ради проведено Всеукраїнський тиждень праваЗ 07.12.2015 по 11.12.2015 року у навчальних закладах відділу освіти Артемівської міської ради проведено Всеукраїнський тиждень праваЗ 07.12.2015 по 11.12.2015 року у навчальних закладах відділу освіти Артемівської міської ради проведено Всеукраїнський тиждень права

Останні статті на сайті


Пошук

Анонс

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально