Головне меню

Бахмутський вісник - Проекти розвитку

ОСББ

«БУДУЙ СВОЄ» – це програма підтримки підприємництва створена Ощадбанком


КНП "Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута"


Урядова "гаряча лінія" для громадян з порушенням слуху

Центр допомоги учасникам АТО


Поліція охорони Національної поліції УкраїниОновлення

Статистика сайту

Зараз на сайті 0 користувачів та 94 гостя.

Рекомендуємо

Сайт Артемівської міської централізованної бібліотечної системи

Зроби вибір на користь власного професійного успіху!

Переглядів: 1304
15.12.2015 - 08:14
Зроби вибір на користь власного професійного успіху!

Професійне самовизначення – важливий етап у житті кожної людини. Правильно обрати свій подальший шлях дуже непросто та відповідально. Для учнів 11-х класів це питання є чи не найголовнішим, а допомогти їм не помилитися у виборі покликані їх наставники-учителя.

За ініціативою відділу освіти Артемівської міської ради на базі Артемівської загальноосвітньої школі І-ІІІ ступенів №7 відбулася зустріч випускників Артемівських шкіл №№ 7, 10, 11 з представниками Луганського національного університету імені Тараса Шевченка під гаслом «Наша освіта – гарантія Вашого успіху!». Під час заходу учні дізналися як про умови прийому до всіх вищих навчальних закладів України, так і про правила прийому до ЛНУ, який зараз розташувався у м. Старобільськ. Учні ознайомилися з переліком напрямів підготовки та сертифікатів (вступних випробувань).

Адміністрацією ЗОШ №7 був підписаний договір про співпрацю з ЛНУ, що надасть можливість й надалі проводити спільні заходи з різних аспектів навчально-виховного процесу!

На базі Артемівської загальноосвітньої школі І-ІІІ ступенів №7 відбулася зустріч випускників Артемівських шкіл №№ 7, 10, 11 з представниками Луганського національного університету імені Тараса Шевченка під гаслом «Наша освіта – гарантія Вашого успіху!».На базі Артемівської загальноосвітньої школі І-ІІІ ступенів №7 відбулася зустріч випускників Артемівських шкіл №№ 7, 10, 11 з представниками Луганського національного університету імені Тараса Шевченка під гаслом «Наша освіта – гарантія Вашого успіху!».

Останні статті на сайті


Пошук

Калькулятор енергоефективності
Калькулятор енергоефективності
Програма  державної  підтримки  населення,  ОСББ  та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів

Актуально